20 Październik 2018 15:32:17
Wyniki rozgrywek - B Klasa Gr. 2
Tabela rozgrywek ligi:B KLASA - GR.2

Tabela rozgrywek ligi: B KLASA - GR.2

SEZON 2010/2011

RazemU siebieNa wyjeździeMecze bezpośrednie
LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1Dąb Kadyny26722330121:22121070:13112051:9
2GKS Gmina Braniewo2663203383:36111145:1492238:22
3Zalew Gmina Elbląg Batorowo2657176388:3491346:1785042:17
4OSP Sokół Łęcze2646144852:4263427:1881425:24
5KS Piast Wilczęta26431411182:67101251:2240931:45
6LZS Victoria II Rychliki26381151066:6254440:3161626:31
7KS Pama Powodowo26371211361:5471533:2750828:27
8LZS Magdalenka Markusy26361131260:5471535:2142725:33
9ZKS Zalew Kamińsk2630861237:5256221:15301016:37
10KS Zagłada Lisów2626821657:77301037:4652620:31
11KS Pogrom Aniołowo2622641635:8051718:3113917:49
12SS Relax Płoskinia2621631748:8251729:37121019:45
13KS Orzeł Przezmark2616512038:110211020:50301018:60
14MKS Błękitni II Orneta (Wycofana z rozgrywek)2617521926:8220117:3332819:49

-> tabela - wersja do druku <-



-> terminarz wiosenny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:B Klasa - Gr.2

Terminarz rozgrywek ligi: B Klasa - Gr.2

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2011-04-02/2011-04-03

1Pauza: MKS Błękitni II Orneta - KS Piast Wilczęta____-__-____:__0:3
2KS Pogrom Aniołowo - Dąb Kadyny2011-04-0315:00Pasłęk0:5
3KS Pama Powodowo - ZKS Zalew Kamińsk2011-04-0314:000:3
4KS Zagłada Lisów - OSP Sokół Łęcze2011-04-0216:005:0
5LZS Victoria II Rychliki - GKS Gmina Braniewo2011-04-0314:00Kwietniewo1:1
6LZS Magdalenka Markusy - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2011-04-0314:000:1
7SS Relax Płoskinia - KS Orzeł Przezmark2011-04-0314:003:5


Kolejka: 15 w dniach 2011-04-09/2011-04-10

8SS Relax Płoskinia - Pauza: MKS Błękitni II Orneta____-__-____:__3:0
9KS Orzeł Przezmark - LZS Magdalenka Markusy2011-04-1014:00Lisów1:3
10Zalew Gmina Elbląg Batorowo - LZS Victoria II Rychliki2011-04-0915:303:0
11GKS Gmina Braniewo - KS Zagłada Lisów2011-04-0912:00Bemowizna5:1
12OSP Sokół Łęcze - KS Pama Powodowo2011-04-1014:000:2
13ZKS Zalew Kamińsk - KS Pogrom Aniołowo2011-04-1014:001:0
14Dąb Kadyny - KS Piast Wilczęta2011-04-0915:004:1


Kolejka: 16 w dniach 2011-04-16/2011-04-17

15Pauza: MKS Błękitni II Orneta - Dąb Kadyny____-__-____:__0:3
16KS Piast Wilczęta - ZKS Zalew Kamińsk2011-04-1715:003:1
17KS Pogrom Aniołowo - OSP Sokół Łęcze2011-04-1715:00Pasłęk0:0
18KS Pama Powodowo - GKS Gmina Braniewo2011-04-1714:003:4
19KS Zagłada Lisów - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2011-04-1616:002:5
20LZS Victoria II Rychliki - KS Orzeł Przezmark2011-04-1714:00Kwietniewo7:1
21LZS Magdalenka Markusy - SS Relax Płoskinia2011-04-1714:001:1


Kolejka: 17 w dniach 2011-04-23

22Pauza: MKS Błękitni II Orneta - LZS Magdalenka Markusy____-__-____:__0:3
23SS Relax Płoskinia - LZS Victoria II Rychliki2011-04-2314:000:3
24KS Orzeł Przezmark - KS Zagłada Lisów2011-04-2314:00Lisów1:5
25Zalew Gmina Elbląg Batorowo - KS Pama Powodowo2011-04-2315:304:2
26GKS Gmina Braniewo - KS Pogrom Aniołowo2011-04-2312:00Bemowizna4:0
27OSP Sokół Łęcze - KS Piast Wilczęta2011-04-2314:004:3
28ZKS Zalew Kamińsk - Dąb Kadyny2011-04-2314:002:2


Kolejka: 18 w dniach 2011-04-30/2011-05-01

29Pauza: MKS Błękitni II Orneta - ZKS Zalew Kamińsk____-__-____:__0:3
30Dąb Kadyny - OSP Sokół Łęcze2011-04-3016:001:0
31KS Piast Wilczęta - GKS Gmina Braniewo2011-05-0114:006:2
32KS Pogrom Aniołowo - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2011-05-0115:00Pasłęk0:2
33KS Pama Powodowo - KS Orzeł Przezmark2011-05-0114:004:1
34KS Zagłada Lisów - SS Relax Płoskinia2011-04-3016:008:2
35LZS Victoria II Rychliki - LZS Magdalenka Markusy2011-05-0114:00Kwietniewo2:2


Kolejka: 19 w dniach 2011-05-07/2011-05-08

36Pauza: MKS Błękitni II Orneta - LZS Victoria II Rychliki____-__-____:__0:3
37LZS Magdalenka Markusy - KS Zagłada Lisów2011-05-0814:000:1
38SS Relax Płoskinia - KS Pama Powodowo2011-05-0814:002:1
39KS Orzeł Przezmark - KS Pogrom Aniołowo2011-05-0814:00Lisów1:1
40Zalew Gmina Elbląg Batorowo - KS Piast Wilczęta2011-05-0715:304:0
41GKS Gmina Braniewo - Dąb Kadyny2011-05-0712:00Bemowizna1:1
42OSP Sokół Łęcze - ZKS Zalew Kamińsk2011-05-0814:002:0


Kolejka: 20 w dniach 2011-05-14/2011-05-15

43Pauza: MKS Błękitni II Orneta - OSP Sokół Łęcze____-__-____:__0:3
44ZKS Zalew Kamińsk - GKS Gmina Braniewo2011-05-1514:001:3
45Dąb Kadyny - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2011-05-1416:003:3
46KS Piast Wilczęta - KS Orzeł Przezmark2011-05-1515:005:0
47KS Pogrom Aniołowo - SS Relax Płoskinia2011-05-1516:00Pasłęk4:1
48KS Pama Powodowo - LZS Magdalenka Markusy2011-05-1514:005:0
49KS Zagłada Lisów - LZS Victoria II Rychliki2011-05-1416:002:3


Kolejka: 21 w dniach 2011-05-21/2011-05-22

50Pauza: MKS Błękitni II Orneta - KS Zagłada Lisów____-__-____:__0:3
51LZS Victoria II Rychliki - KS Pama Powodowo2011-05-2214:00Kwietniewo3:6
52LZS Magdalenka Markusy - KS Pogrom Aniołowo2011-05-2216:005:1
53SS Relax Płoskinia - KS Piast Wilczęta2011-05-2214:002:6
54KS Orzeł Przezmark - Dąb Kadyny2011-05-2214:00Lisów0:3
55Zalew Gmina Elbląg Batorowo - ZKS Zalew Kamińsk2011-05-2115:304:1
56GKS Gmina Braniewo - OSP Sokół Łęcze2011-05-2112:00Bemowizna3:1


Kolejka: 22 w dniach 2011-05-28/2011-05-29

57Pauza: MKS Błękitni II Orneta - GKS Gmina Braniewo____-__-____:__0:3
58OSP Sokół Łęcze - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2011-05-2914:000:2
59ZKS Zalew Kamińsk - KS Orzeł Przezmark2011-05-2914:005:0
60Dąb Kadyny - SS Relax Płoskinia2011-05-2816:008:2
61KS Piast Wilczęta - LZS Magdalenka Markusy2011-05-2914:004:2
62KS Pogrom Aniołowo - LZS Victoria II Rychliki2011-05-2916:00Pasłęk1:3
63KS Pama Powodowo - KS Zagłada Lisów2011-05-2914:003:0


Kolejka: 23 w dniach 2011-06-04/2011-06-05

64Pauza: MKS Błękitni II Orneta - KS Pama Powodowo____-__-____:__0:3
65KS Zagłada Lisów - KS Pogrom Aniołowo2011-06-0416:002:4
66LZS Victoria II Rychliki - KS Piast Wilczęta2011-06-0514:00Kwietniewo6:1
67LZS Magdalenka Markusy - Dąb Kadyny2011-06-0514:003:5
68SS Relax Płoskinia - ZKS Zalew Kamińsk2011-06-0514:001:0
69KS Orzeł Przezmark - OSP Sokół Łęcze2011-06-0514:00Lisów2:3
70Zalew Gmina Elbląg Batorowo - GKS Gmina Braniewo2011-06-0415:300:3


Kolejka: 24 w dniach 2011-06-11/2011-06-12

71Pauza: MKS Błękitni II Orneta - Zalew Gmina Elbląg Batorowo____-__-____:__0:3
72GKS Gmina Braniewo - KS Orzeł Przezmark2011-06-1112:00Bemowizna1:0
73OSP Sokół Łęcze - SS Relax Płoskinia2011-06-1214:002:0
74ZKS Zalew Kamińsk - LZS Magdalenka Markusy2011-06-1214:002:1
75Dąb Kadyny - LZS Victoria II Rychliki2011-06-1116:002:1
76KS Piast Wilczęta - KS Zagłada Lisów2011-06-1214:008:0
77KS Pogrom Aniołowo - KS Pama Powodowo2011-06-1216:00Pasłęk1:0


Kolejka: 25 w dniach 2011-06-19

78KS Pogrom Aniołowo - Pauza: MKS Błękitni II Orneta____-__-____:__3:0
79KS Pama Powodowo - KS Piast Wilczęta2011-06-1914:006:2
80KS Zagłada Lisów - Dąb Kadyny2011-06-1914:001:4
81LZS Victoria II Rychliki - ZKS Zalew Kamińsk2011-06-1914:00Kwietniewo3:1
82LZS Magdalenka Markusy - OSP Sokół Łęcze2011-06-1914:007:0
83SS Relax Płoskinia - GKS Gmina Braniewo2011-06-1914:002:5
84KS Orzeł Przezmark - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2011-06-1917:00Lisów1:8


Kolejka: 26 w dniach 2011-06-22/2011-06-26

85Pauza: MKS Błękitni II Orneta - KS Orzeł Przezmark____-__-____:__0:3
86Zalew Gmina Elbląg Batorowo - SS Relax Płoskinia2011-06-2614:005:1
87GKS Gmina Braniewo - LZS Magdalenka Markusy2011-06-2614:00Bemowizna4:0
88OSP Sokół Łęcze - LZS Victoria II Rychliki2011-06-2614:001:2
89ZKS Zalew Kamińsk - KS Zagłada Lisów2011-06-2614:000:0
90Dąb Kadyny - KS Pama Powodowo2011-06-2217:004:2
91KS Piast Wilczęta - KS Pogrom Aniołowo2011-06-2614:009:1

-> terminarz jesienny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:B Klasa - Gr.2

Terminarz rozgrywek ligi: B Klasa - Gr.2

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2010-08-21/2010-08-22

1KS Piast Wilczęta - MKS Błękitni II Orneta2010-08-2214:003:0
2Dąb Kadyny - KS Pogrom Aniołowo2010-08-2114:006:1
3ZKS Zalew Kamińsk - KS Pama Powodowo2010-08-2214:002:1
4OSP Sokół Łęcze - KS Zagłada Lisów2010-08-2116:002:2
5GKS Gmina Braniewo - LZS Victoria II Rychliki2010-08-2112:0011:0
6Zalew Gmina Elbląg Batorowo - LZS Magdalenka Markusy2010-08-2214:002:2
7KS Orzeł Przezmark - SS Relax Płoskinia2010-08-2214:00Lisów3:9


Kolejka: 2 w dniach 2010-08-28/2010-08-29

8MKS Błękitni II Orneta - SS Relax Płoskinia2010-08-2914:003:0
9LZS Magdalenka Markusy - KS Orzeł Przezmark2010-08-2914:00Gronowo Elbląskie6:2
10LZS Victoria II Rychliki - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2010-08-2914:003:3
11KS Zagłada Lisów - GKS Gmina Braniewo2010-08-2816:001:5
12KS Pama Powodowo - OSP Sokół Łęcze2010-08-2914:000:2
13KS Pogrom Aniołowo - ZKS Zalew Kamińsk2010-08-2915:00Pasłęk4:2
14KS Piast Wilczęta - Dąb Kadyny2010-08-2914:001:8


Kolejka: 3 w dniach 2010-09-04/2010-09-05

15Dąb Kadyny - MKS Błękitni II Orneta2010-09-0416:009:0
16ZKS Zalew Kamińsk - KS Piast Wilczęta2010-09-0514:003:1
17OSP Sokół Łęcze - KS Pogrom Aniołowo2010-09-0416:001:1
18GKS Gmina Braniewo - KS Pama Powodowo2010-09-0412:003:1
19Zalew Gmina Elbląg Batorowo - KS Zagłada Lisów2010-09-0514:003:1
20KS Orzeł Przezmark - LZS Victoria II Rychliki2010-09-0514:00Lisów1:6
21SS Relax Płoskinia - LZS Magdalenka Markusy2010-09-0514:004:1


Kolejka: 4 w dniach 2010-09-08/2010-09-09

22LZS Magdalenka Markusy - MKS Błękitni II Orneta2010-09-0817:003:5
23LZS Victoria II Rychliki - SS Relax Płoskinia2010-09-0817:004:1
24KS Zagłada Lisów - KS Orzeł Przezmark2010-09-0817:004:5
25KS Pama Powodowo - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2010-09-0817:003:3
26KS Pogrom Aniołowo - GKS Gmina Braniewo2010-09-0917:00Pasłęk2:7
27KS Piast Wilczęta - OSP Sokół Łęcze2010-09-0817:000:3
28Dąb Kadyny - ZKS Zalew Kamińsk2010-09-0817:0011:0


Kolejka: 5 w dniach 2010-09-11/2010-09-12

29ZKS Zalew Kamińsk - MKS Błękitni II Orneta2010-09-1214:002:2
30OSP Sokół Łęcze - Dąb Kadyny2010-09-1116:000:4
31GKS Gmina Braniewo - KS Piast Wilczęta2010-09-1112:002:1
32Zalew Gmina Elbląg Batorowo - KS Pogrom Aniołowo2010-09-1214:005:0
33KS Orzeł Przezmark - KS Pama Powodowo2010-09-1214:00Lisów1:4
34SS Relax Płoskinia - KS Zagłada Lisów2010-09-1214:004:2
35LZS Magdalenka Markusy - LZS Victoria II Rychliki2010-09-1214:00Gronowo Elbląskie2:1


Kolejka: 6 w dniach 2010-09-18/2010-09-19

36LZS Victoria II Rychliki - MKS Błękitni II Orneta2010-09-1914:001:1
37KS Zagłada Lisów - LZS Magdalenka Markusy2010-09-1816:003:6
38KS Pama Powodowo - SS Relax Płoskinia2010-09-1914:003:0
39KS Pogrom Aniołowo - KS Orzeł Przezmark2010-09-1915:00Pasłęk2:1
40KS Piast Wilczęta - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2010-09-1914:001:1
41Dąb Kadyny - GKS Gmina Braniewo2010-09-1816:006:2
42ZKS Zalew Kamińsk - OSP Sokół Łęcze2010-09-1914:000:2


Kolejka: 7 w dniach 2010-09-25/2010-09-26

43OSP Sokół Łęcze - MKS Błękitni II Orneta2010-09-2516:009:1
44GKS Gmina Braniewo - ZKS Zalew Kamińsk2010-09-2512:004:2
45Zalew Gmina Elbląg Batorowo - Dąb Kadyny2010-09-2614:000:4
46KS Orzeł Przezmark - KS Piast Wilczęta2010-09-2614:00Lisów3:5
47SS Relax Płoskinia - KS Pogrom Aniołowo2010-09-2614:004:4
48LZS Magdalenka Markusy - KS Pama Powodowo2010-09-2614:00Gronowo Elbląskie2:1
49LZS Victoria II Rychliki - KS Zagłada Lisów2010-09-2614:002:3


Kolejka: 8 w dniach 2010-10-02/2010-10-03

50KS Zagłada Lisów - MKS Błękitni II Orneta2010-10-0314:001:5
51KS Pama Powodowo - LZS Victoria II Rychliki2010-10-0314:002:1
52KS Pogrom Aniołowo - LZS Magdalenka Markusy2010-10-0316:00Pasłęk0:3
53KS Piast Wilczęta - SS Relax Płoskinia2010-10-0314:002:1
54Dąb Kadyny - KS Orzeł Przezmark2010-10-0215:0011:0
55ZKS Zalew Kamińsk - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2010-10-0314:002:2
56OSP Sokół Łęcze - GKS Gmina Braniewo2010-10-0216:000:0


Kolejka: 9 w dniach 2010-10-09/2010-10-10

57GKS Gmina Braniewo - MKS Błękitni II Orneta2010-10-0912:004:0
58Zalew Gmina Elbląg Batorowo - OSP Sokół Łęcze2010-10-1014:000:2
59KS Orzeł Przezmark - ZKS Zalew Kamińsk2010-10-1014:00Lisów3:1
60SS Relax Płoskinia - Dąb Kadyny2010-10-1014:001:3
61LZS Magdalenka Markusy - KS Piast Wilczęta2010-10-1014:00Gronowo Elbląskie5:2
62LZS Victoria II Rychliki - KS Pogrom Aniołowo2010-10-1014:004:3
63KS Zagłada Lisów - KS Pama Powodowo2010-10-0915:001:4


Kolejka: 10 w dniach 2010-10-16/2010-10-17

64KS Pama Powodowo - MKS Błękitni II Orneta2010-10-1714:001:4
65KS Pogrom Aniołowo - KS Zagłada Lisów2010-10-1716:00Pasłęk1:2
66KS Piast Wilczęta - LZS Victoria II Rychliki2010-10-1714:005:2
67Dąb Kadyny - LZS Magdalenka Markusy2010-10-1615:003:1
68ZKS Zalew Kamińsk - SS Relax Płoskinia2010-10-1714:000:0
69OSP Sokół Łęcze - KS Orzeł Przezmark2010-10-1615:003:0
70GKS Gmina Braniewo - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2010-10-1714:001:6


Kolejka: 11 w dniach 2010-10-23/2010-10-24

71Zalew Gmina Elbląg Batorowo - MKS Błękitni II Orneta2010-10-2414:007:1
72KS Orzeł Przezmark - GKS Gmina Braniewo2010-10-2414:00Lisów0:2
73SS Relax Płoskinia - OSP Sokół Łęcze2010-10-2414:002:4
74LZS Magdalenka Markusy - ZKS Zalew Kamińsk2010-10-2412:00Gronowo Elbląskie1:0
75LZS Victoria II Rychliki - Dąb Kadyny2010-10-2414:000:3
76KS Zagłada Lisów - KS Piast Wilczęta2010-10-2315:006:1
77KS Pama Powodowo - KS Pogrom Aniołowo2010-10-2414:003:1


Kolejka: 12 w dniach 2010-10-30/2010-10-31

78MKS Błękitni II Orneta - KS Pogrom Aniołowo2010-10-3114:004:0
79KS Piast Wilczęta - KS Pama Powodowo2010-10-3114:004:1
80Dąb Kadyny - KS Zagłada Lisów2010-10-3014:002:0
81ZKS Zalew Kamińsk - LZS Victoria II Rychliki2010-10-3114:001:1
82OSP Sokół Łęcze - LZS Magdalenka Markusy2010-10-3015:003:1
83GKS Gmina Braniewo - SS Relax Płoskinia2010-10-3012:002:1
84Zalew Gmina Elbląg Batorowo - KS Orzeł Przezmark2010-10-3114:009:0


Kolejka: 13 w dniach 2010-11-07

85KS Orzeł Przezmark - MKS Błękitni II Orneta2010-11-0711:00Lisów3:0
86SS Relax Płoskinia - Zalew Gmina Elbląg Batorowo2010-11-0714:001:3
87LZS Magdalenka Markusy - GKS Gmina Braniewo2010-11-0714:00Gronowo Elbląskie0:1
88LZS Victoria II Rychliki - OSP Sokół Łęcze2010-11-0714:004:5
89KS Zagłada Lisów - ZKS Zalew Kamińsk2010-11-0714:001:2
90KS Pama Powodowo - Dąb Kadyny2010-11-0714:000:6
91KS Pogrom Aniołowo - KS Piast Wilczęta2010-11-0714:00Pasłęk0:5
Wygenerowano w sekund: 0.05 3,470,050 Unikalnych wizyt