19 Grudzień 2018 11:17:00
Wyniki rozgrywek - B Klasa Gr. 5
Tabela rozgrywek ligi:B KLASA - GR.5

Tabela rozgrywek ligi: B KLASA - GR.5

SEZON 2010/2011

RazemU siebieNa wyjeździeMecze bezpośrednie
LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1GKS Dźwierzuty2456177255:2785124:1292131:15
2LZS Jarys Różnowo2449163785:31102250:1461535:17231013:1
3Iskra Dywity2449163751:27103129:1160622:16231011:3
4WKS Dąbrówka Wielka2447154774:3374326:1580448:18262006:3
5BKS Warmianka Bęsia2447154775:4592342:1662433:29200023:6
6GKS Pisa II Barczewo24381241058:6482435:2642623:38
7KS Kormoran Lutry2437116953:4354527:2662426:17
8KP Tempo Wipsowo2429871137:6064426:2623711:34
9KS Łęgajny2423741536:7044621:2930915:41
10Wałpusza 07 Jesionowiec2422661445:6553627:2813818:37
11LKS Błękitni II Pasym2420641632:5353619:20111013:33
12TKKF Giławy248242021:9324817:4600124:47
13SSPN Mazur Świętajno (Wycofana z rozgrywek)2426841444:5553632:2231812:33

-> tabela - wersja do druku <-



-> terminarz wiosenny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:B Klasa - Gr.5

Terminarz rozgrywek ligi: B Klasa - Gr.5

RUNDA II

Kolejka: 14 w dniach 2011-04-03

1GKS Pisa II Barczewo - LZS Jarys Różnowo2011-04-0314:003:2
2LKS Błękitni II Pasym - WKS Dąbrówka Wielka2011-04-0314:002:1
3BKS Warmianka Bęsia - Pauza: SSPN Mazur Świętajno2011-04-0314:006:2
4KP Tempo Wipsowo - Wałpusza 07 Jesionowiec2011-04-0314:005:3
5TKKF Giławy - Iskra Dywity2011-04-0314:000:5
6KS Kormoran Lutry - KS Łęgajny2011-04-0314:003:1


Kolejka: 15 w dniach 2011-04-09/2011-04-10

7GKS Dźwierzuty - KS Kormoran Lutry2011-04-1014:001:0
8KS Łęgajny - TKKF Giławy2011-04-1014:00Barczewo4:2
9Iskra Dywity - Wałpusza 07 Jesionowiec2011-04-1014:006:2
10KP Tempo Wipsowo - BKS Warmianka Bęsia2011-04-1014:002:1
11Pauza: SSPN Mazur Świętajno - LKS Błękitni II Pasym2011-04-1014:001:0
12WKS Dąbrówka Wielka - LZS Jarys Różnowo2011-04-0915:000:2


Kolejka: 16 w dniach 2011-04-16/2011-04-17

13GKS Pisa II Barczewo - WKS Dąbrówka Wielka2011-04-1714:001:7
14LZS Jarys Różnowo - Pauza: SSPN Mazur Świętajno2011-04-1714:004:1
15LKS Błękitni II Pasym - KP Tempo Wipsowo2011-04-1714:004:1
16BKS Warmianka Bęsia - Iskra Dywity2011-04-1714:001:0
17Wałpusza 07 Jesionowiec - KS Łęgajny2011-04-1616:00Wielbark4:0
18TKKF Giławy - GKS Dźwierzuty2011-04-1714:000:3


Kolejka: 17 w dniach 2011-04-23

19KS Kormoran Lutry - GKS Pisa II Barczewo2011-04-2314:002:3
20GKS Dźwierzuty - Wałpusza 07 Jesionowiec2011-04-2314:001:0
21KS Łęgajny - BKS Warmianka Bęsia2011-04-2314:00Barczewo2:3
22Iskra Dywity - LKS Błękitni II Pasym2011-04-2314:002:1
23KP Tempo Wipsowo - LZS Jarys Różnowo2011-04-2314:003:5
24Pauza: SSPN Mazur Świętajno - WKS Dąbrówka Wielka2011-04-2314:000:5


Kolejka: 18 w dniach 2011-04-30/2011-05-01

25GKS Pisa II Barczewo - Pauza: SSPN Mazur Świętajno2011-05-0114:003:0
26WKS Dąbrówka Wielka - KP Tempo Wipsowo2011-04-3015:002:2
27LZS Jarys Różnowo - Iskra Dywity2011-05-0114:003:0
28LKS Błękitni II Pasym - KS Łęgajny2011-05-0114:000:2
29BKS Warmianka Bęsia - GKS Dźwierzuty2011-05-0114:002:3
30TKKF Giławy - KS Kormoran Lutry2011-05-0114:000:3


Kolejka: 19 w dniach 2011-05-08

31TKKF Giławy - GKS Pisa II Barczewo2011-05-0814:000:2
32KS Kormoran Lutry - Wałpusza 07 Jesionowiec2011-05-0814:003:0
33GKS Dźwierzuty - LKS Błękitni II Pasym2011-05-0814:005:0
34KS Łęgajny - LZS Jarys Różnowo2011-05-0814:00Barczewo0:6
35Iskra Dywity - WKS Dąbrówka Wielka2011-05-0814:004:2
36KP Tempo Wipsowo - Pauza: SSPN Mazur Świętajno2011-05-0814:003:0


Kolejka: 20 w dniach 2011-05-14/2011-05-15

37GKS Pisa II Barczewo - KP Tempo Wipsowo2011-05-1514:005:0
38Pauza: SSPN Mazur Świętajno - Iskra Dywity2011-05-1514:000:3
39WKS Dąbrówka Wielka - KS Łęgajny2011-05-1415:003:4
40LZS Jarys Różnowo - GKS Dźwierzuty2011-05-1514:003:4
41BKS Warmianka Bęsia - KS Kormoran Lutry2011-05-1514:002:3
42Wałpusza 07 Jesionowiec - TKKF Giławy2011-05-1416:00Wielbark3:0


Kolejka: 21 w dniach 2011-05-21/2011-05-22

43Wałpusza 07 Jesionowiec - GKS Pisa II Barczewo2011-05-2116:00Wielbark2:3
44TKKF Giławy - BKS Warmianka Bęsia2011-05-2214:004:9
45KS Kormoran Lutry - LKS Błękitni II Pasym2011-05-2214:002:4
46GKS Dźwierzuty - WKS Dąbrówka Wielka2011-05-2214:001:0
47KS Łęgajny - Pauza: SSPN Mazur Świętajno2011-05-2214:00Barczewo3:0
48Iskra Dywity - KP Tempo Wipsowo2011-05-2214:003:0


Kolejka: 22 w dniach 2011-05-29

49GKS Pisa II Barczewo - Iskra Dywity2011-05-2914:003:2
50KP Tempo Wipsowo - KS Łęgajny2011-05-2914:002:1
51Pauza: SSPN Mazur Świętajno - GKS Dźwierzuty____-__-____:__0:3
52LZS Jarys Różnowo - KS Kormoran Lutry2011-05-2914:003:2
53LKS Błękitni II Pasym - TKKF Giławy2011-05-2914:003:0
54BKS Warmianka Bęsia - Wałpusza 07 Jesionowiec2011-05-2914:004:2


Kolejka: 23 w dniach 2011-06-04/2011-06-05

55BKS Warmianka Bęsia - GKS Pisa II Barczewo2011-06-0514:006:0
56Wałpusza 07 Jesionowiec - LKS Błękitni II Pasym2011-06-0416:00Scczytno ul. Ostrołęcka3:3
57TKKF Giławy - LZS Jarys Różnowo2011-06-0514:000:8
58KS Kormoran Lutry - WKS Dąbrówka Wielka2011-06-0514:004:3
59GKS Dźwierzuty - KP Tempo Wipsowo2011-06-0514:000:0
60KS Łęgajny - Iskra Dywity2011-06-0514:00Barczewo1:2


Kolejka: 24 w dniach 2011-06-11/2011-06-12

61GKS Pisa II Barczewo - KS Łęgajny2011-06-1214:006:2
62Iskra Dywity - GKS Dźwierzuty2011-06-1214:003:1
63Pauza: SSPN Mazur Świętajno - KS Kormoran Lutry____-__-____:__0:3
64WKS Dąbrówka Wielka - TKKF Giławy2011-06-1115:003:0
65LZS Jarys Różnowo - Wałpusza 07 Jesionowiec2011-06-1214:008:1
66LKS Błękitni II Pasym - BKS Warmianka Bęsia2011-06-1214:001:2


Kolejka: 25 w dniach 2011-06-19

67LKS Błękitni II Pasym - GKS Pisa II Barczewo2011-06-1914:000:3
68BKS Warmianka Bęsia - LZS Jarys Różnowo2011-06-1914:002:1
69Wałpusza 07 Jesionowiec - WKS Dąbrówka Wielka2011-06-1914:00Szczytno ul Ostrołęcka1:6
70TKKF Giławy - Pauza: SSPN Mazur Świętajno____-__-____:__3:0
71KS Kormoran Lutry - KP Tempo Wipsowo2011-06-1914:001:0
72GKS Dźwierzuty - KS Łęgajny2011-06-1914:002:0


Kolejka: 26 w dniach 2011-06-26

73GKS Pisa II Barczewo - GKS Dźwierzuty2011-06-2614:002:5
74Iskra Dywity - KS Kormoran Lutry2011-06-2614:000:2
75KP Tempo Wipsowo - TKKF Giławy2011-06-2614:002:0
76Pauza: SSPN Mazur Świętajno - Wałpusza 07 Jesionowiec____-__-____:__0:3
77WKS Dąbrówka Wielka - BKS Warmianka Bęsia2011-06-2614:004:2
78LZS Jarys Różnowo - LKS Błękitni II Pasym2011-06-2614:003:0

-> terminarz jesienny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:B Klasa - Gr.5

Terminarz rozgrywek ligi: B Klasa - Gr.5

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2010-08-21/2010-08-22

1LZS Jarys Różnowo - GKS Pisa II Barczewo2010-08-2214:004:0
2WKS Dąbrówka Wielka - LKS Błękitni II Pasym2010-08-2115:004:1
3SSPN Mazur Świętajno - BKS Warmianka Bęsia2010-08-2214:002:2
4Wałpusza 07 Jesionowiec - KP Tempo Wipsowo2010-08-2116:001:3
5Iskra Dywity - TKKF Giławy2010-08-2214:002:0
6KS Łęgajny - KS Kormoran Lutry2010-08-2214:00Barczewo0:5


Kolejka: 2 w dniach 2010-08-28/2010-08-29

7KS Kormoran Lutry - GKS Dźwierzuty2010-08-2914:003:3
8TKKF Giławy - KS Łęgajny2010-08-2914:001:2
9Wałpusza 07 Jesionowiec - Iskra Dywity2010-08-2816:002:1
10BKS Warmianka Bęsia - KP Tempo Wipsowo2010-08-2916:004:1
11LKS Błękitni II Pasym - SSPN Mazur Świętajno2010-08-2914:003:4
12LZS Jarys Różnowo - WKS Dąbrówka Wielka2010-08-2914:001:5


Kolejka: 3 w dniach 2010-09-04/2010-09-05

13WKS Dąbrówka Wielka - GKS Pisa II Barczewo2010-09-0415:002:0
14SSPN Mazur Świętajno - LZS Jarys Różnowo2010-09-0514:001:2
15KP Tempo Wipsowo - LKS Błękitni II Pasym2010-09-0514:002:0
16Iskra Dywity - BKS Warmianka Bęsia2010-09-0514:001:1
17KS Łęgajny - Wałpusza 07 Jesionowiec2010-09-0514:00Barczewo1:1
18GKS Dźwierzuty - TKKF Giławy2010-09-0416:00DZWIERZUTY3:0


Kolejka: 4 w dniach 2010-09-08

19GKS Pisa II Barczewo - KS Kormoran Lutry2010-09-0817:000:2
20Wałpusza 07 Jesionowiec - GKS Dźwierzuty2010-09-0817:000:2
21BKS Warmianka Bęsia - KS Łęgajny2010-09-0817:004:0
22LKS Błękitni II Pasym - Iskra Dywity2010-09-0817:000:2
23LZS Jarys Różnowo - KP Tempo Wipsowo2010-09-0817:005:0
24WKS Dąbrówka Wielka - SSPN Mazur Świętajno2010-09-0817:003:1


Kolejka: 5 w dniach 2010-09-11/2010-09-12

25SSPN Mazur Świętajno - GKS Pisa II Barczewo2010-09-1214:008:1
26KP Tempo Wipsowo - WKS Dąbrówka Wielka2010-09-1214:001:6
27Iskra Dywity - LZS Jarys Różnowo2010-09-1214:001:0
28KS Łęgajny - LKS Błękitni II Pasym2010-09-1214:00Barczewo3:1
29GKS Dźwierzuty - BKS Warmianka Bęsia2010-09-1115:00DZWIERZUTY2:5
30KS Kormoran Lutry - TKKF Giławy2010-09-1214:003:1


Kolejka: 6 w dniach 2010-09-18/2010-09-19

31GKS Pisa II Barczewo - TKKF Giławy2010-09-1914:004:1
32Wałpusza 07 Jesionowiec - KS Kormoran Lutry2010-09-1816:007:4
33LKS Błękitni II Pasym - GKS Dźwierzuty2010-09-1914:001:3
34LZS Jarys Różnowo - KS Łęgajny2010-09-1914:008:1
35WKS Dąbrówka Wielka - Iskra Dywity2010-09-1815:003:0
36SSPN Mazur Świętajno - KP Tempo Wipsowo2010-09-1914:006:0


Kolejka: 7 w dniach 2010-09-25/2010-10-13

37KP Tempo Wipsowo - GKS Pisa II Barczewo2010-09-2614:004:4
38Iskra Dywity - SSPN Mazur Świętajno2010-10-1315:303:0
39KS Łęgajny - WKS Dąbrówka Wielka2010-09-2614:00Barczewo0:3
40GKS Dźwierzuty - LZS Jarys Różnowo2010-09-2516:00DZWIERZUTY2:1
41KS Kormoran Lutry - BKS Warmianka Bęsia2010-09-2614:001:3
42TKKF Giławy - Wałpusza 07 Jesionowiec2010-09-2614:003:3


Kolejka: 8 w dniach 2010-10-02/2010-10-03

43GKS Pisa II Barczewo - Wałpusza 07 Jesionowiec2010-10-0314:003:1
44BKS Warmianka Bęsia - TKKF Giławy2010-10-0316:006:0
45LKS Błękitni II Pasym - KS Kormoran Lutry2010-10-0314:003:1
46WKS Dąbrówka Wielka - GKS Dźwierzuty2010-10-0215:000:2
47SSPN Mazur Świętajno - KS Łęgajny2010-10-0314:005:0
48KP Tempo Wipsowo - Iskra Dywity2010-10-0314:000:3


Kolejka: 9 w dniach 2010-10-09/2010-10-10

49Iskra Dywity - GKS Pisa II Barczewo2010-10-1014:001:0
50KS Łęgajny - KP Tempo Wipsowo2010-10-1014:00Barczewo1:2
51GKS Dźwierzuty - SSPN Mazur Świętajno2010-10-0915:00DŻWIERZUTY1:1
52KS Kormoran Lutry - LZS Jarys Różnowo2010-10-1014:004:4
53TKKF Giławy - LKS Błękitni II Pasym2010-10-1014:002:1
54Wałpusza 07 Jesionowiec - BKS Warmianka Bęsia2010-10-0915:004:1


Kolejka: 10 w dniach 2010-10-16/2010-10-17

55GKS Pisa II Barczewo - BKS Warmianka Bęsia2010-10-1714:003:4
56LKS Błękitni II Pasym - Wałpusza 07 Jesionowiec2010-10-1714:001:1
57LZS Jarys Różnowo - TKKF Giławy2010-10-1714:005:0
58WKS Dąbrówka Wielka - KS Kormoran Lutry2010-10-1615:000:0
59KP Tempo Wipsowo - GKS Dźwierzuty2010-10-1714:001:2
60Iskra Dywity - KS Łęgajny2010-10-1714:003:2


Kolejka: 11 w dniach 2010-10-23/2010-10-24

61KS Łęgajny - GKS Pisa II Barczewo2010-10-2413:00Barczewo6:4
62GKS Dźwierzuty - Iskra Dywity2010-10-2315:00DŻWIERZUTY3:2
63KS Kormoran Lutry - SSPN Mazur Świętajno2010-10-2413:001:2
64TKKF Giławy - WKS Dąbrówka Wielka2010-10-2413:002:8
65Wałpusza 07 Jesionowiec - LZS Jarys Różnowo2010-10-2315:000:4
66BKS Warmianka Bęsia - LKS Błękitni II Pasym2010-10-2414:004:2


Kolejka: 12 w dniach 2010-10-30

67GKS Pisa II Barczewo - LKS Błękitni II Pasym2010-10-3013:002:0
68LZS Jarys Różnowo - BKS Warmianka Bęsia2010-10-3013:003:0
69WKS Dąbrówka Wielka - Wałpusza 07 Jesionowiec2010-10-3014:002:1
70SSPN Mazur Świętajno - TKKF Giławy2010-10-3013:009:0
71KP Tempo Wipsowo - KS Kormoran Lutry2010-10-3013:001:1
72KS Łęgajny - GKS Dźwierzuty2010-10-3015:00Barczewo0:0


Kolejka: 13 w dniach 2010-11-06/2010-11-07

73GKS Dźwierzuty - GKS Pisa II Barczewo2010-11-0613:00DZWIERZUTY3:3
74KS Kormoran Lutry - Iskra Dywity2010-11-0713:000:2
75TKKF Giławy - KP Tempo Wipsowo2010-11-0713:002:2
76Wałpusza 07 Jesionowiec - SSPN Mazur Świętajno2010-11-0613:000:1
77BKS Warmianka Bęsia - WKS Dąbrówka Wielka2010-11-0714:001:2
78LKS Błękitni II Pasym - LZS Jarys Różnowo2010-11-0713:001:0
Wygenerowano w sekund: 0.05 3,472,563 Unikalnych wizyt