19 Grudzień 2018 11:17:32
Wyniki rozgrywek - Klasa Okręgowa Juniorów Gr. 1
Tabela rozgrywek ligi:KLASA OKR. JUNIORÓW - GR.1

Tabela rozgrywek ligi: KLASA OKR. JUNIORÓW - GR.1

SEZON 2010/2011

RazemU siebieNa wyjeździeMecze bezpośrednie
LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1MKS Rominta Gołdap1848160272:1880136:880136:10
2MKS Mrągowia Mrągowo1837121563:3170236:1051327:21
3MLKS Znicz Biała Piska1831101743:3751322:1350421:24
4KS Mazur Pisz183093646:3751319:1742327:20
5KS Olimpia Miłki182992733:4352216:1540517:28
6LKS Mazur Wydminy182783739:4042322:2441417:16231012:1
7LUKS Wilczek Wilkowo182783739:3750427:2133312:16231011:2
8MKS Korsze1813341135:5413515:2921620:25
9KS Śniardwy Orzysz1811321318:5521613:291175:26
10KS Fortuna Wygryny-RucianeNida (Wycofana z rozgrywek)18721157:432074:190183:24

-> tabela - wersja do druku <-



-> terminarz wiosenny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:Klasa Okr. Juniorów - Gr.1

Terminarz rozgrywek ligi: Klasa Okr. Juniorów - Gr.1

RUNDA II

Kolejka: 10 w dniach 2011-04-16/2011-04-17

1MLKS Znicz Biała Piska - Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida____-__-____:__3:0
2MKS Rominta Gołdap - KS Mazur Pisz2011-04-1716:004:0
3MKS Mrągowia Mrągowo - KS Olimpia Miłki2011-04-1714:006:1
4MKS Korsze - KS Śniardwy Orzysz2011-04-1615:002:1
5LUKS Wilczek Wilkowo - LKS Mazur Wydminy2011-04-1713:00Łazdoje0:2


Kolejka: 11 w dniach 2011-04-23/2011-04-26

6LUKS Wilczek Wilkowo - MLKS Znicz Biała Piska2011-04-2313:00Łazdoje8:0
7LKS Mazur Wydminy - MKS Korsze2011-04-2614:00MAZUCHÓWKA1:7
8KS Śniardwy Orzysz - MKS Mrągowia Mrągowo2011-04-2614:001:3
9KS Olimpia Miłki - MKS Rominta Gołdap2011-04-2612:301:0
10KS Mazur Pisz - Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida____-__-____:__3:0


Kolejka: 12 w dniach 2011-04-30/2011-05-01

11MLKS Znicz Biała Piska - KS Mazur Pisz2011-04-3014:002:4
12Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - KS Olimpia Miłki____-__-____:__0:3
13MKS Rominta Gołdap - KS Śniardwy Orzysz2011-05-0116:005:1
14MKS Mrągowia Mrągowo - LKS Mazur Wydminy2011-05-0114:004:2
15MKS Korsze - LUKS Wilczek Wilkowo2011-05-0112:000:0


Kolejka: 13 w dniach 2011-05-08

16MKS Korsze - MLKS Znicz Biała Piska2011-05-0815:003:6
17LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Mrągowia Mrągowo2011-05-0813:00Łazdoje0:6
18LKS Mazur Wydminy - MKS Rominta Gołdap2011-05-0814:00MAZUCHÓWKA1:4
19KS Śniardwy Orzysz - Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida____-__-____:__3:0
20KS Olimpia Miłki - KS Mazur Pisz2011-05-0812:304:3


Kolejka: 14 w dniach 2011-05-14/2011-05-15

21MLKS Znicz Biała Piska - KS Olimpia Miłki2011-05-1414:002:0
22KS Mazur Pisz - KS Śniardwy Orzysz2011-05-1412:000:0
23Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - LKS Mazur Wydminy____-__-____:__0:3
24MKS Rominta Gołdap - LUKS Wilczek Wilkowo2011-05-1516:004:1
25MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze2011-05-1514:003:1


Kolejka: 15 w dniach 2011-05-21/2011-05-22

26MKS Mrągowia Mrągowo - MLKS Znicz Biała Piska2011-05-2214:001:2
27MKS Korsze - MKS Rominta Gołdap2011-05-2212:001:8
28LUKS Wilczek Wilkowo - Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida____-__-____:__3:0
29LKS Mazur Wydminy - KS Mazur Pisz2011-05-2214:00MAZUCHÓWKA2:2
30KS Śniardwy Orzysz - KS Olimpia Miłki2011-05-2114:002:4


Kolejka: 16 w dniach 2011-05-28/2011-05-29

31MLKS Znicz Biała Piska - KS Śniardwy Orzysz2011-05-2814:003:0
32KS Olimpia Miłki - LKS Mazur Wydminy2011-05-2912:301:1
33KS Mazur Pisz - LUKS Wilczek Wilkowo2011-05-2911:301:4
34Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - MKS Korsze____-__-____:__0:3
35MKS Rominta Gołdap - MKS Mrągowia Mrągowo2011-05-2916:009:1


Kolejka: 17 w dniach 2011-06-04/2011-06-05

36MKS Rominta Gołdap - MLKS Znicz Biała Piska2011-06-0516:004:0
37MKS Mrągowia Mrągowo - Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida____-__-____:__3:0
38MKS Korsze - KS Mazur Pisz2011-06-0413:004:4
39LUKS Wilczek Wilkowo - KS Olimpia Miłki2011-06-0513:00Łazdoje9:0
40LKS Mazur Wydminy - KS Śniardwy Orzysz2011-06-0514:00MAZUCHÓWKA3:0


Kolejka: 18 w dniach 2011-06-11/2011-06-12

41MLKS Znicz Biała Piska - LKS Mazur Wydminy2011-06-1114:002:3
42KS Śniardwy Orzysz - LUKS Wilczek Wilkowo2011-06-1114:000:2
43KS Olimpia Miłki - MKS Korsze2011-06-1211:304:1
44KS Mazur Pisz - MKS Mrągowia Mrągowo2011-06-1210:003:6
45Pauza: KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - MKS Rominta Gołdap____-__-____:__0:3

-> terminarz jesienny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:Klasa Okr. Juniorów - Gr.1

Terminarz rozgrywek ligi: Klasa Okr. Juniorów - Gr.1

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2010-08-21/2010-08-22

1KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - MLKS Znicz Biała Piska2010-08-2114:000:3
2KS Mazur Pisz - MKS Rominta Gołdap2010-08-2112:002:4
3KS Olimpia Miłki - MKS Mrągowia Mrągowo2010-08-2212:300:4
4KS Śniardwy Orzysz - MKS Korsze2010-08-2112:003:3
5LKS Mazur Wydminy - LUKS Wilczek Wilkowo2010-08-2214:00MAZUCHÓWKA0:1


Kolejka: 2 w dniach 2010-08-28/2010-08-29

6MLKS Znicz Biała Piska - LUKS Wilczek Wilkowo2010-08-2814:002:2
7MKS Korsze - LKS Mazur Wydminy2010-08-2914:302:3
8MKS Mrągowia Mrągowo - KS Śniardwy Orzysz2010-08-2914:008:0
9MKS Rominta Gołdap - KS Olimpia Miłki2010-08-2916:000:2
10KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - KS Mazur Pisz2010-08-2814:000:2


Kolejka: 3 w dniach 2010-09-04/2010-09-05

11KS Mazur Pisz - MLKS Znicz Biała Piska2010-09-0410:002:1
12KS Olimpia Miłki - KS Fortuna Wygryny-RucianeNida2010-09-0512:302:0
13KS Śniardwy Orzysz - MKS Rominta Gołdap2010-09-0414:001:3
14LKS Mazur Wydminy - MKS Mrągowia Mrągowo2010-09-0514:00MAZUCHÓWKA3:3
15LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Korsze2010-09-0512:303:2


Kolejka: 4 w dniach 2010-09-09/2010-09-12

16MLKS Znicz Biała Piska - MKS Korsze2010-09-1114:003:0
17MKS Mrągowia Mrągowo - LUKS Wilczek Wilkowo2010-09-1214:005:0
18MKS Rominta Gołdap - LKS Mazur Wydminy2010-09-1216:003:1
19KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - KS Śniardwy Orzysz2010-09-1114:000:1
20KS Mazur Pisz - KS Olimpia Miłki2010-09-0916:003:1


Kolejka: 5 w dniach 2010-09-18/2010-09-19

21KS Olimpia Miłki - MLKS Znicz Biała Piska2010-09-1912:301:4
22KS Śniardwy Orzysz - KS Mazur Pisz2010-09-1814:000:9
23LKS Mazur Wydminy - KS Fortuna Wygryny-RucianeNida2010-09-1914:00MAZUCHÓWKA4:3
24LUKS Wilczek Wilkowo - MKS Rominta Gołdap2010-09-1912:301:7
25MKS Korsze - MKS Mrągowia Mrągowo2010-09-1913:000:3


Kolejka: 6 w dniach 2010-09-25/2010-09-26

26MLKS Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo2010-09-2514:004:1
27MKS Rominta Gołdap - MKS Korsze2010-09-2616:004:2
28KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - LUKS Wilczek Wilkowo2010-09-2514:003:1
29KS Mazur Pisz - LKS Mazur Wydminy2010-09-2510:001:0
30KS Olimpia Miłki - KS Śniardwy Orzysz2010-09-2612:302:1


Kolejka: 7 w dniach 2010-10-02/2010-10-03

31KS Śniardwy Orzysz - MLKS Znicz Biała Piska2010-10-0214:000:3
32LKS Mazur Wydminy - KS Olimpia Miłki2010-10-0314:00MAZUCHÓWKA3:2
33LUKS Wilczek Wilkowo - KS Mazur Pisz2010-10-0312:300:3
34MKS Korsze - KS Fortuna Wygryny-RucianeNida2010-10-0313:000:0
35MKS Mrągowia Mrągowo - MKS Rominta Gołdap2010-10-0314:002:4


Kolejka: 8 w dniach 2010-10-09/2010-10-10

36MLKS Znicz Biała Piska - MKS Rominta Gołdap2010-10-0914:001:3
37KS Fortuna Wygryny-RucianeNida - MKS Mrągowia Mrągowo2010-10-0914:001:0
38KS Mazur Pisz - MKS Korsze2010-10-0910:004:1
39KS Olimpia Miłki - LUKS Wilczek Wilkowo2010-10-1012:301:1
40KS Śniardwy Orzysz - LKS Mazur Wydminy2010-10-0912:003:2


Kolejka: 9 w dniach 2010-10-17

41LKS Mazur Wydminy - MLKS Znicz Biała Piska2010-10-1714:00MAZUCHÓWKA5:2
42LUKS Wilczek Wilkowo - KS Śniardwy Orzysz2010-10-1712:303:1
43MKS Korsze - KS Olimpia Miłki2010-10-1715:003:4
44MKS Mrągowia Mrągowo - KS Mazur Pisz2010-10-1714:004:0
45MKS Rominta Gołdap - KS Fortuna Wygryny-RucianeNida2010-10-1715:003:0
Wygenerowano w sekund: 0.05 3,472,564 Unikalnych wizyt