19 Grudzień 2018 10:21:50
Wyniki rozgrywek - Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych - Gr. Mistrzowska
Tabela rozgrywek ligi:LIGA WOJ. JUNMŁ. - GR. MISTRZ.

Tabela rozgrywek ligi: LIGA WOJ. JUNMŁ. - GR. MISTRZ.

SEZON 2010/2011

RazemU siebieNa wyjeździeMecze bezpośrednie
LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1OKS 1945 Olsztyn1435112138:761027:451111:3
2OKS Sokół Ostróda142783321:164218:441213:12
3PKS Reda Szczytno142372521:2250212:82239:14
4KS Olimpia Elbląg142062620:2141212:82148:13
5MKS Mazur Ełk141860827:2440319:72058:17262006:3
6KKS Warmia Olsztyn141860821:2340310:1120511:12200023:6
7KS Jeziorak Iława141132914:202149:101155:10
8MBKS Victoria Bartoszyce14923911:402239:150162:25

-> tabela - wersja do druku <-



-> terminarz - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:Liga Woj. JunMł. - Gr. Mistrz.

Terminarz rozgrywek ligi: Liga Woj. JunMł. - Gr. Mistrz.

RUNDA II

Kolejka: 15 w dniach 2011-03-20/2011-04-06

1OKS 1945 Olsztyn - PKS Reda Szczytno2011-03-2014:00Żytnia 716:1
2MBKS Victoria Bartoszyce - KS Jeziorak Iława2011-03-2014:003:2
3MKS Mazur Ełk - KS Olimpia Elbląg2011-04-0615:000:2
4OKS Sokół Ostróda - KKS Warmia Olsztyn2011-04-0615:00Wyszyńskiego 112:1


Kolejka: 16 w dniach 2011-03-26/2011-03-27

5OKS Sokół Ostróda - PKS Reda Szczytno2011-03-2611:00Zwierzewo0:0
6KKS Warmia Olsztyn - MKS Mazur Ełk2011-03-2713:002:3
7KS Olimpia Elbląg - MBKS Victoria Bartoszyce2011-03-2611:00Skrzydlata 1a2:1
8KS Jeziorak Iława - OKS 1945 Olsztyn2011-03-2712:000:3


Kolejka: 17 w dniach 2011-04-02/2011-04-03

9PKS Reda Szczytno - KS Jeziorak Iława2011-04-0212:00Ostrołęcka 40:2
10OKS 1945 Olsztyn - KS Olimpia Elbląg2011-04-0314:00Żytnia 715:0
11MBKS Victoria Bartoszyce - KKS Warmia Olsztyn2011-04-0314:000:6
12MKS Mazur Ełk - OKS Sokół Ostróda2011-04-0310:002:3


Kolejka: 18 w dniach 2011-04-09/2011-04-10

13MKS Mazur Ełk - PKS Reda Szczytno2011-04-1011:003:0
14OKS Sokół Ostróda - MBKS Victoria Bartoszyce2011-04-1011:00Wyszyńskiego 110:0
15KKS Warmia Olsztyn - OKS 1945 Olsztyn2011-04-1013:000:3
16KS Olimpia Elbląg - KS Jeziorak Iława2011-04-0912:00Skrzydlata 1a0:0


Kolejka: 19 w dniach 2011-04-16/2011-04-17

17PKS Reda Szczytno - KS Olimpia Elbląg2011-04-1612:00Ostrołęcka 43:2
18KS Jeziorak Iława - KKS Warmia Olsztyn2011-04-1714:000:1
19OKS 1945 Olsztyn - OKS Sokół Ostróda2011-04-1714:00Żytnia 712:2
20MBKS Victoria Bartoszyce - MKS Mazur Ełk2011-04-1714:002:1


Kolejka: 20 w dniach 2011-04-22/2011-05-10

21MBKS Victoria Bartoszyce - PKS Reda Szczytno2011-04-2214:001:2
22MKS Mazur Ełk - OKS 1945 Olsztyn2011-05-1016:000:1
23OKS Sokół Ostróda - KS Jeziorak Iława2011-04-2213:00Wyszyńskiego 112:1
24KKS Warmia Olsztyn - KS Olimpia Elbląg2011-04-2212:001:0


Kolejka: 21 w dniach 2011-04-30/2011-05-01

25PKS Reda Szczytno - KKS Warmia Olsztyn2011-04-3012:00Ostrołęcka 41:0
26KS Olimpia Elbląg - OKS Sokół Ostróda2011-04-3011:00Skrzydlata 1a2:4
27KS Jeziorak Iława - MKS Mazur Ełk2011-05-0114:003:0
28OKS 1945 Olsztyn - MBKS Victoria Bartoszyce2011-05-0114:00Żytnia 717:0


Kolejka: 22 w dniach 2011-05-07/2011-05-08

29PKS Reda Szczytno - OKS 1945 Olsztyn2011-05-0712:00Ostrołęcka 41:2
30KS Jeziorak Iława - MBKS Victoria Bartoszyce2011-05-0814:003:0
31KS Olimpia Elbląg - MKS Mazur Ełk2011-05-0711:30Skrzydlata 1a3:0
32KKS Warmia Olsztyn - OKS Sokół Ostróda2011-05-0813:003:0


Kolejka: 23 w dniach 2011-05-14/2011-05-15

33PKS Reda Szczytno - OKS Sokół Ostróda2011-05-1412:00Ostrołęcka 41:0
34MKS Mazur Ełk - KKS Warmia Olsztyn2011-05-1511:003:1
35MBKS Victoria Bartoszyce - KS Olimpia Elbląg2011-05-1512:002:2
36OKS 1945 Olsztyn - KS Jeziorak Iława2011-05-1510:00Żytnia 711:0


Kolejka: 24 w dniach 2011-05-19/2011-05-22

37KS Jeziorak Iława - PKS Reda Szczytno2011-05-2214:001:1
38KS Olimpia Elbląg - OKS 1945 Olsztyn2011-05-1920:00Skrzydlata 1a0:1
39KKS Warmia Olsztyn - MBKS Victoria Bartoszyce2011-05-2113:002:1
40OKS Sokół Ostróda - MKS Mazur Ełk2011-05-2212:00Wyszyńskiego 111:2


Kolejka: 25 w dniach 2011-05-25/2011-05-26

41PKS Reda Szczytno - MKS Mazur Ełk2011-05-2516:00Ostrołęcka 43:2
42MBKS Victoria Bartoszyce - OKS Sokół Ostróda2011-05-2511:000:1
43OKS 1945 Olsztyn - KKS Warmia Olsztyn2011-05-2519:00Żytnia 713:1
44KS Jeziorak Iława - KS Olimpia Elbląg2011-05-2615:000:2


Kolejka: 26 w dniach 2011-05-28/2011-05-29

45KS Olimpia Elbląg - PKS Reda Szczytno2011-05-2812:00Skrzydlata 1a2:1
46KKS Warmia Olsztyn - KS Jeziorak Iława2011-05-2813:001:0
47OKS Sokół Ostróda - OKS 1945 Olsztyn2011-05-2913:00Wyszyńskiego 111:0
48MKS Mazur Ełk - MBKS Victoria Bartoszyce2011-05-2911:008:0


Kolejka: 27 w dniach 2011-06-04

49PKS Reda Szczytno - MBKS Victoria Bartoszyce2011-06-0415:00Ostrołęcka 43:0
50OKS 1945 Olsztyn - MKS Mazur Ełk2011-06-0415:00BARTOSZYCE3:0
51KS Jeziorak Iława - OKS Sokół Ostróda2011-06-0415:002:3
52KS Olimpia Elbląg - KKS Warmia Olsztyn2011-06-0415:00Skrzydlata 1a3:1


Kolejka: 28 w dniach 2011-06-08/2011-06-11

53KKS Warmia Olsztyn - PKS Reda Szczytno2011-06-1111:001:4
54OKS Sokół Ostróda - KS Olimpia Elbląg2011-06-1111:00Wyszyńskiego 112:0
55MKS Mazur Ełk - KS Jeziorak Iława2011-06-1111:003:0
56MBKS Victoria Bartoszyce - OKS 1945 Olsztyn2011-06-0818:001:1
Wygenerowano w sekund: 0.04 3,472,559 Unikalnych wizyt