20 Sierpień 2019 23:14:50
Tabele rozgrywek i wyniki rozegranch spotkań
WMZPN Warmisko - Mazurski Zwizek Piki Nonej  WMZPN Warmisko - Mazurski Zwizek Piki Nonej

KLASA OKREGOWA SENIOR  grupa 2
     SEZON 2005-06


Lp.Nazwa DrużynyMeczePunkty Gole
zdobyte
Gole
stracone
1 MKS ZATOKA BRANIEWO 30 75 80 26
2 KS ZAMEK KURZĘTNIK 30 69 96 21
3 GKS WIKIELEC WIKIELEC 30 66 84 37
4 MMKS CONCORDIA ELBLˇG 30 58 83 38
5 LKS TĘCZA MIŁOMLYN 30 49 47 32
6 MKS BŁĘKITNI ORNETA 30 49 50 38
7 MGKS TOLKMICKO TOLKMICKO 30 40 40 51
8 KS ISKRA NARZYM 30 36 48 48
9 KS EWINGI ZALEWO 30 32 36 49
10 KS HURAGAN ŻABIANKA ŻABI RÓG 30 31 43 69
11 GKS OSSA BISKUPIEC POM. 30 29 35 55
12 GKS STAWIGUDA STAWIGUDA 30 29 38 62
13 GSZS RYBNO RYBNO 30 28 49 87
14 LZS CZARNIRUDZIENICE IŁAWA 30 28 32 72
15 KS SYRENA MŁYNARY 30 26 24 68
16 KS WAŁSZA PIENIĘŻNO 30 23 33 65

Wyniki meczy - Runda jesienna

Kolejka 1
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
1 2005.08.14   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   KS SYRENA 3: 0
2 2005.08.14   16:00   GSZS RYBNO   KS WAŁSZA 3: 1
3 2005.08.14   16:00   KS ZAMEK   MMKS CONCORDIA 0: 0
4 2005.08.14   17:00   KS EWINGI   LZS CZARNIRUDZIENICE 1: 0
5 2005.08.13   17:00   MGKS TOLKMICKO   KS ISKRA 2: 1
6 2005.08.14   14:00   LKS TĘCZA   GKS WIKIELEC 2: 0
7 2005.08.13   14:00   GKS STAWIGUDA   GKS OSSA 0: 1
8 2005.08.13   16:00   MKS BŁĘKITNI   MKS ZATOKA 0: 3

Kolejka 2
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
9 2005.08.20   17:00   KS SYRENA   MKS ZATOKA 1: 4
10 2005.08.21   17:00   GKS OSSA   MKS BŁĘKITNI 1: 2
11 2005.08.21   14:00   GKS WIKIELEC   GKS STAWIGUDA 2: 0
12 2005.08.21   15:00   KS ISKRA   LKS TĘCZA 2: 1
13 2005.08.20   17:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   MGKS TOLKMICKO 2: 2
14 2005.08.20   16:00   MMKS CONCORDIA   KS EWINGI 0: 0
15 2005.08.20   17:00   KS WAŁSZA   KS ZAMEK 1: 2
16 2005.08.21   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   GSZS RYBNO 1: 3

Kolejka 3
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
17 2005.08.24   17:00   GSZS RYBNO   KS SYRENA 2: 0
18 2005.08.24   17:00   KS ZAMEK   KS HURAGAN ŻABIANKA 8: 1
19 2005.08.24   17:00   KS EWINGI   KS WAŁSZA 0: 0
20 2005.08.24   17:00   MGKS TOLKMICKO   MMKS CONCORDIA 1: 2
21 2005.08.24   17:00   LKS TĘCZA   LZS CZARNIRUDZIENICE 0: 0
22 2005.08.24   17:00   GKS STAWIGUDA   KS ISKRA 0: 0
23 2005.08.24   17:00   MKS BŁĘKITNI   GKS WIKIELEC 0: 3
24 2005.08.24   17:00   MKS ZATOKA   GKS OSSA 3: 2

Kolejka 4
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
25 2005.08.27   17:00   KS SYRENA   GKS OSSA 2: 0
26 2005.08.28   14:00   GKS WIKIELEC   MKS ZATOKA 0: 5
27 2005.08.28   15:00   KS ISKRA   MKS BŁĘKITNI 3: 2
28 2005.08.27   17:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   GKS STAWIGUDA 2: 0
29 2005.08.27   16:00   MMKS CONCORDIA   LKS TĘCZA 3: 3
30 2005.08.27   17:00   KS WAŁSZA   MGKS TOLKMICKO 2: 2
31 2005.08.28   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   KS EWINGI 1: 2
32 2005.08.28   16:00   GSZS RYBNO   KS ZAMEK 0: 2

Kolejka 5
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
33 2005.09.04   16:00   KS ZAMEK   KS SYRENA 1: 1
34 2005.09.04   17:00   KS EWINGI   GSZS RYBNO 3: 0 v.o
35 2005.09.03   17:00   MGKS TOLKMICKO   KS HURAGAN ŻABIANKA 4: 1
36 2005.09.04   14:00   LKS TĘCZA   KS WAŁSZA 1: 0
37 2005.09.03   14:00   GKS STAWIGUDA   MMKS CONCORDIA 0: 3
38 2005.09.03   16:00   MKS BŁĘKITNI   LZS CZARNIRUDZIENICE 2: 0
39 2005.09.03   14:00   MKS ZATOKA   KS ISKRA 3: 0
40 2005.09.04   17:00   GKS OSSA   GKS WIKIELEC 1: 3

Kolejka 6
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
41 2005.09.07   17:00   KS SYRENA   GKS WIKIELEC 0: 2
42 2005.09.07   17:00   KS ISKRA   GKS OSSA 4: 1
43 2005.09.07   17:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   MKS ZATOKA 2: 1
44 2005.09.07   17:00   MMKS CONCORDIA   MKS BŁĘKITNI 1: 1
45 2005.09.07   17:00   KS WAŁSZA   GKS STAWIGUDA 2: 1
46 2005.09.07   17:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   LKS TĘCZA 0: 1
47 2005.09.07   17:00   GSZS RYBNO   MGKS TOLKMICKO 3: 2
48 2005.09.07   17:00   KS ZAMEK   KS EWINGI 2: 1

Kolejka 7
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
49 2005.09.11   17:00   KS EWINGI   KS SYRENA 1: 0
50 2005.09.10   17:00   MGKS TOLKMICKO   KS ZAMEK 0: 4
51 2005.09.11   14:00   LKS TĘCZA   GSZS RYBNO 2: 2
52 2005.09.10   14:00   GKS STAWIGUDA   KS HURAGAN ŻABIANKA 3: 2
53 2005.09.10   16:00   MKS BŁĘKITNI   KS WAŁSZA 1: 1
54 2005.09.10   14:00   MKS ZATOKA   MMKS CONCORDIA 2: 2
55 2005.09.11   17:00   GKS OSSA   LZS CZARNIRUDZIENICE 1: 2
56 2005.09.11   14:00   GKS WIKIELEC   KS ISKRA 3: 1

Kolejka 8
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
57 2005.09.17   16:00   KS SYRENA   KS ISKRA 0: 5
58 2005.09.17   16:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   GKS WIKIELEC 1: 4
59 2005.09.17   16:00   MMKS CONCORDIA   GKS OSSA 3: 0
60 2005.09.18   14:00   KS WAŁSZA   MKS ZATOKA 0: 1
61 2005.09.18   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   MKS BŁĘKITNI 2: 1
62 2005.09.18   14:00   GSZS RYBNO   GKS STAWIGUDA 2: 2
63 2005.09.18   16:00   KS ZAMEK   LKS TĘCZA 4: 0
64 2005.09.18   16:00   KS EWINGI   MGKS TOLKMICKO 1: 1

Kolejka 9
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
65 2005.09.24   17:00   MGKS TOLKMICKO   KS SYRENA 0: 1
66 2005.09.25   14:00   LKS TĘCZA   KS EWINGI 0: 0
67 2005.09.24   14:00   GKS STAWIGUDA   KS ZAMEK 0: 6
68 2005.09.24   15:00   MKS BŁĘKITNI   GSZS RYBNO 2: 0
69 2005.09.24   15:00   MKS ZATOKA   KS HURAGAN ŻABIANKA 3: 0
70 2005.09.25   15:00   GKS OSSA   KS WAŁSZA 1: 1
71 2005.09.25   14:00   GKS WIKIELEC   MMKS CONCORDIA 2: 2
72 2005.09.25   15:00   KS ISKRA   LZS CZARNIRUDZIENICE 1: 1

Kolejka 10
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
73 2005.10.01   15:00   KS SYRENA   LZS CZARNIRUDZIENICE 2: 2
74 2005.10.01   14:00   MMKS CONCORDIA   KS ISKRA 0: 0
75 2005.10.02   14:00   KS WAŁSZA   GKS WIKIELEC 0: 3
76 2005.10.02   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   GKS OSSA 2: 2
77 2005.10.02   14:00   GSZS RYBNO   MKS ZATOKA 3: 3
78 2005.10.02   15:00   KS ZAMEK   MKS BŁĘKITNI 3: 4
79 2005.10.02   15:00   KS EWINGI   GKS STAWIGUDA 0: 5
80 2005.10.01   15:00   MGKS TOLKMICKO   LKS TĘCZA 2: 1

Kolejka 11
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
81 2005.10.09   14:00   LKS TĘCZA   KS SYRENA 4: 0
82 2005.10.08   14:00   GKS STAWIGUDA   MGKS TOLKMICKO 1: 1
83 2005.10.08   14:00   MKS BŁĘKITNI   KS EWINGI 1: 0
84 2005.10.08   14:00   MKS ZATOKA   KS ZAMEK 3: 0
85 2005.10.09   15:00   GKS OSSA   GSZS RYBNO 1: 1
86 2005.10.09   14:00   GKS WIKIELEC   KS HURAGAN ŻABIANKA 3: 1
87 2005.10.09   14:00   KS ISKRA   KS WAŁSZA 1: 1
88 2005.10.08   15:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   MMKS CONCORDIA 3: 0 v.o

Kolejka 12
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
89 2005.10.15   15:00   KS SYRENA   MMKS CONCORDIA 0: 0
90 2005.10.16   14:00   KS WAŁSZA   LZS CZARNIRUDZIENICE 3: 0
91 2005.10.16   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   KS ISKRA 2: 1
92 2005.10.16   14:00   GSZS RYBNO   GKS WIKIELEC 1: 3
93 2005.10.16   15:00   KS ZAMEK   GKS OSSA 3: 0
94 2005.10.16   15:00   KS EWINGI   MKS ZATOKA 0: 1
95 2005.10.15   15:00   MGKS TOLKMICKO   MKS BŁĘKITNI 2: 1
96 2005.10.16   14:00   LKS TĘCZA   GKS STAWIGUDA 2: 0

Kolejka 13
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
97 2005.10.22   14:00   GKS STAWIGUDA   KS SYRENA 1: 0
98 2005.10.22   14:00   MKS BŁĘKITNI   LKS TĘCZA 0: 1
99 2005.10.22   14:00   MKS ZATOKA   MGKS TOLKMICKO 2: 0
100 2005.10.23   14:00   GKS OSSA   KS EWINGI 1: 2
101 2005.10.23   14:00   GKS WIKIELEC   KS ZAMEK 2: 2
102 2005.10.23   14:00   KS ISKRA   GSZS RYBNO 1: 1
103 2005.10.22   14:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   KS HURAGAN ŻABIANKA 0: 0
104 2005.10.22   14:00   MMKS CONCORDIA   KS WAŁSZA 3: 3

Kolejka 14
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
105 2005.10.29   14:00   KS SYRENA   KS WAŁSZA 1: 0
106 2005.10.30   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   MMKS CONCORDIA 2: 6
107 2005.10.30   14:00   GSZS RYBNO   LZS CZARNIRUDZIENICE 0: 1
108 2005.10.30   14:00   KS ZAMEK   KS ISKRA 2: 1
109 2005.10.30   14:00   KS EWINGI   GKS WIKIELEC 0: 7
110 2005.10.30   14:00   MGKS TOLKMICKO   GKS OSSA 3: 0 v.o
111 2005.10.30   14:00   LKS TĘCZA   MKS ZATOKA 0: 1
112 2005.10.29   14:00   GKS STAWIGUDA   MKS BŁĘKITNI 0: 3

Kolejka 15
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
113 2005.11.05   13:00   MKS BŁĘKITNI   KS SYRENA 5: 0
114 2005.11.05   13:00   MKS ZATOKA   GKS STAWIGUDA 5: 2
115 2005.11.06   13:00   GKS OSSA   LKS TĘCZA 1: 0
116 2005.11.06   13:00   GKS WIKIELEC   MGKS TOLKMICKO 5: 0
117 2005.11.06   13:00   KS ISKRA   KS EWINGI 6: 1
118 2005.11.05   13:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   KS ZAMEK 1: 1
119 2005.11.05   13:00   MMKS CONCORDIA   GSZS RYBNO 3: 1
120 2005.11.06   13:00   KS WAŁSZA   KS HURAGAN ŻABIANKA 0: 2


Wyniki meczy - Runda wiosenna

Kolejka 1
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
121 2006.04.26   17:00   KS SYRENA   KS HURAGAN ŻABIANKA 1: 3
122 2006.04.26   17:00   KS WAŁSZA   GSZS RYBNO 5: 0
123 2006.04.26   17:00   MMKS CONCORDIA   KS ZAMEK 1: 1
124 2006.04.26   17:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   KS EWINGI 0: 4
125 2006.04.26   17:00   KS ISKRA   MGKS TOLKMICKO 0: 0
126 2006.04.26   17:00   GKS WIKIELEC   LKS TĘCZA 1: 2
127 2006.04.26   17:00   GKS OSSA   GKS STAWIGUDA 2: 0
128 2006.04.26   17:00   MKS ZATOKA   MKS BŁĘKITNI 2: 1

Kolejka 2
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
129 2006.05.10   17:00   MKS ZATOKA   KS SYRENA 4: 1
130 2006.05.10   17:00   MKS BŁĘKITNI   GKS OSSA 2: 0
131 2006.05.10   17:00   GKS STAWIGUDA   GKS WIKIELEC 0: 3
132 2006.05.10   17:00   LKS TĘCZA   KS ISKRA 1: 0
133 2006.05.10   17:00   MGKS TOLKMICKO   LZS CZARNIRUDZIENICE 1: 0
134 2006.05.10   17:00   KS EWINGI   MMKS CONCORDIA 3: 4
135 2006.05.10   17:00   KS ZAMEK   KS WAŁSZA 3: 0
136 2006.05.10   17:00   GSZS RYBNO   KS HURAGAN ŻABIANKA 3: 3

Kolejka 3
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
137 2006.04.08   16:00   KS SYRENA   GSZS RYBNO 3: 2
138 2006.04.09   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   KS ZAMEK 0: 4
139 2006.04.08   17:00   KS WAŁSZA   KS EWINGI 1: 3
140 2006.04.09   12:00   MMKS CONCORDIA   MGKS TOLKMICKO 5: 1
141 2006.04.08   15:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   LKS TĘCZA 0: 3 v.o
142 2006.04.09   15:00   KS ISKRA   GKS STAWIGUDA 2: 0
143 2006.04.09   14:00   GKS WIKIELEC   MKS BŁĘKITNI 2: 0
144 2006.04.08   17:00   GKS OSSA   MKS ZATOKA 1: 2

Kolejka 4
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
145 2006.04.15   14:00   GKS OSSA   KS SYRENA 0: 4
146 2006.04.14   17:00   MKS ZATOKA   GKS WIKIELEC 1: 1
147 2006.04.14   16:00   MKS BŁĘKITNI   KS ISKRA 1: 0
148 2006.04.15   15:30   GKS STAWIGUDA   LZS CZARNIRUDZIENICE 5: 1
149 2006.04.15   14:00   LKS TĘCZA   MMKS CONCORDIA 1: 1
150 2006.04.14   17:00   MGKS TOLKMICKO   KS WAŁSZA 3: 1
151 2006.04.14   16:00   KS EWINGI   KS HURAGAN ŻABIANKA 0: 1
152 2006.04.15   16:00   KS ZAMEK   GSZS RYBNO 13: 1

Kolejka 5
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
153 2006.04.22   17:00   KS SYRENA   KS ZAMEK 0: 2
154 2006.04.23   14:00   GSZS RYBNO   KS EWINGI 1: 8
155 2006.04.23   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   MGKS TOLKMICKO 1: 2
156 2006.04.22   17:00   KS WAŁSZA   LKS TĘCZA 0: 4
157 2006.04.23   12:00   MMKS CONCORDIA   GKS STAWIGUDA 1: 1
158 2006.04.22   16:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   MKS BŁĘKITNI 0: 3 v.o
159 2006.04.23   15:00   KS ISKRA   MKS ZATOKA 1: 1
160 2006.04.23   14:00   GKS WIKIELEC   GKS OSSA 2: 1

Kolejka 6
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
161 2006.04.30   14:00   GKS WIKIELEC   KS SYRENA 10: 0
162 2006.04.30   14:00   GKS OSSA   KS ISKRA 6: 0
163 2006.04.29   17:00   MKS ZATOKA   LZS CZARNIRUDZIENICE 3: 0
164 2006.04.29   16:00   MKS BŁĘKITNI   MMKS CONCORDIA 1: 7
165 2006.04.30   14:00   GKS STAWIGUDA   KS WAŁSZA 1: 1
166 2006.04.30   14:00   LKS TĘCZA   KS HURAGAN ŻABIANKA 4: 1
167 2006.04.29   17:00   MGKS TOLKMICKO   GSZS RYBNO 3: 0 v.o
168 2006.04.29   17:00   KS EWINGI   KS ZAMEK 0: 1

Kolejka 7
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
169 2006.05.03   17:00   KS SYRENA   KS EWINGI 2: 0
170 2006.05.03   17:00   KS ZAMEK   MGKS TOLKMICKO 5: 0
171 2006.05.03   14:00   GSZS RYBNO   LKS TĘCZA 3: 3
172 2006.05.03   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   GKS STAWIGUDA 0: 2
173 2006.05.03   17:00   KS WAŁSZA   MKS BŁĘKITNI 0: 2
174 2006.05.03   17:00   MMKS CONCORDIA   MKS ZATOKA 2: 2
175 2006.05.03   17:30   LZS CZARNIRUDZIENICE   GKS OSSA 0: 3 v.o
176 2006.05.03   15:00   KS ISKRA   GKS WIKIELEC 2: 3

Kolejka 8
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
177 2006.05.07   15:00   KS ISKRA   KS SYRENA 3: 0
178 2006.05.07   14:00   GKS WIKIELEC   LZS CZARNIRUDZIENICE 3: 0 v.o
179 2006.05.07   14:00   GKS OSSA   MMKS CONCORDIA 0: 2
180 2006.05.06   17:00   MKS ZATOKA   KS WAŁSZA 8: 0
181 2006.05.06   16:00   MKS BŁĘKITNI   KS HURAGAN ŻABIANKA 2: 1
182 2006.05.06   16:00   GKS STAWIGUDA   GSZS RYBNO 7: 1
183 2006.05.07   14:00   LKS TĘCZA   KS ZAMEK 0: 2
184 2006.05.06   17:00   MGKS TOLKMICKO   KS EWINGI 2: 1

Kolejka 9
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
185 2006.05.13   17:00   KS SYRENA   MGKS TOLKMICKO 0: 0
186 2006.05.13   17:00   KS EWINGI   LKS TĘCZA 1: 0
187 2006.05.14   16:00   KS ZAMEK   GKS STAWIGUDA 5: 0
188 2006.05.14   14:00   GSZS RYBNO   MKS BŁĘKITNI 2: 2
189 2006.05.14   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   MKS ZATOKA 0: 1
190 2006.05.13   17:00   KS WAŁSZA   GKS OSSA 2: 2
191 2006.05.14   12:00   MMKS CONCORDIA   GKS WIKIELEC 3: 1
192 2006.05.13   17:30   LZS CZARNIRUDZIENICE   KS ISKRA 2: 1

Kolejka 10
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
193 2006.05.20   17:30   LZS CZARNIRUDZIENICE   KS SYRENA 3: 0
194 2006.05.21   15:00   KS ISKRA   MMKS CONCORDIA 1: 5
195 2006.05.21   14:00   GKS WIKIELEC   KS WAŁSZA 6: 0
196 2006.05.21   14:00   GKS OSSA   KS HURAGAN ŻABIANKA 2: 1
197 2006.05.20   17:00   MKS ZATOKA   GSZS RYBNO 4: 1
198 2006.05.20   16:00   MKS BŁĘKITNI   KS ZAMEK 0: 1
199 2006.05.21   14:00   GKS STAWIGUDA   KS EWINGI 2: 0
200 2006.05.21   14:00   LKS TĘCZA   MGKS TOLKMICKO 0: 1

Kolejka 11
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
201 2006.05.27   17:00   KS SYRENA   LKS TĘCZA 2: 2
202 2006.05.27   17:00   MGKS TOLKMICKO   GKS STAWIGUDA 1: 2
203 2006.05.27   17:00   KS EWINGI   MKS BŁĘKITNI 1: 1
204 2006.05.28   16:00   KS ZAMEK   MKS ZATOKA 1: 2
205 2006.05.28   14:00   GSZS RYBNO   GKS OSSA 0: 0
206 2006.05.28   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   GKS WIKIELEC 3: 1
207 2006.05.27   17:00   KS WAŁSZA   KS ISKRA 2: 4
208 2006.05.28   17:00   MMKS CONCORDIA   LZS CZARNIRUDZIENICE 10: 4

Kolejka 12
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
209 2006.06.04   12:00   MMKS CONCORDIA   KS SYRENA 6: 0
210 2006.06.03   17:30   LZS CZARNIRUDZIENICE   KS WAŁSZA 2: 3
211 2006.06.04   15:00   KS ISKRA   KS HURAGAN ŻABIANKA 1: 2
212 2006.06.04   14:00   GKS WIKIELEC   GSZS RYBNO 4: 3
213 2006.06.04   14:00   GKS OSSA   KS ZAMEK 0: 4
214 2006.06.03   17:00   MKS ZATOKA   KS EWINGI 2: 0
215 2006.06.03   16:00   MKS BŁĘKITNI   MGKS TOLKMICKO 3: 0 v.o
216 2006.06.04   14:00   GKS STAWIGUDA   LKS TĘCZA 0: 3

Kolejka 13
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
217 2006.06.10   17:00   KS SYRENA   GKS STAWIGUDA 3: 1
218 2006.06.11   14:00   LKS TĘCZA   MKS BŁĘKITNI 2: 1
219 2006.06.10   17:00   MGKS TOLKMICKO   MKS ZATOKA 1: 1
220 2006.06.10   17:00   KS EWINGI   GKS OSSA 2: 3
221 2006.06.11   16:00   KS ZAMEK   GKS WIKIELEC 4: 0
222 2006.06.11   14:00   GSZS RYBNO   KS ISKRA 3: 3
223 2006.06.11   14:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   LZS CZARNIRUDZIENICE 1: 1
224 2006.06.10   17:00   KS WAŁSZA   MMKS CONCORDIA 0: 1

Kolejka 14
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
225 2006.06.15   16:00   KS WAŁSZA   KS SYRENA 1: 0
226 2006.06.15   16:00   MMKS CONCORDIA   KS HURAGAN ŻABIANKA 6: 2
227 2006.06.15   16:00   LZS CZARNIRUDZIENICE   GSZS RYBNO 1: 5
228 2006.06.15   16:00   KS ISKRA   KS ZAMEK 1: 1
229 2006.06.15   16:00   GKS WIKIELEC   KS EWINGI 2: 0
230 2006.06.15   16:00   GKS OSSA   MGKS TOLKMICKO 2: 1
231 2006.06.15   16:00   MKS ZATOKA   LKS TĘCZA 4: 2
232 2006.06.15   16:00   MKS BŁĘKITNI   GKS STAWIGUDA 5: 0

Kolejka 15
Lp.Data CzasGospodarzGość Wynik
233 2006.06.18   16:00   KS SYRENA   MKS BŁĘKITNI 0: 1
234 2006.06.18   16:00   GKS STAWIGUDA   MKS ZATOKA 2: 3
235 2006.06.18   16:00   LKS TĘCZA   GKS OSSA 2: 0
236 2006.06.18   16:00   MGKS TOLKMICKO   GKS WIKIELEC 2: 3
237 2006.06.18   16:00   KS EWINGI   KS ISKRA 1: 2
238 2006.06.18   16:00   KS ZAMEK   LZS CZARNIRUDZIENICE 9: 1
239 2006.06.18   16:00   GSZS RYBNO   MMKS CONCORDIA 2: 1
240 2006.06.18   16:00   KS HURAGAN ŻABIANKA   KS WAŁSZA 4: 2

Wygenerowano w sekund: 0.09 3,488,700 Unikalnych wizyt