16 Sierpień 2018 08:52:57
Wyniki rozgrywek - IV Liga
Tabela rozgrywek ligi:IV LIGA W-MZPN

Tabela rozgrywek ligi: IV LIGA W-MZPN

SEZON 2010/2011

RazemU siebieNa wyjeździeMecze bezpośrednie
LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1KKS Granica Kętrzyn3073241591:30130252:14111339:16
2KS Olimpia 2004 Elbląg3069223571:23121241:10102330:13
3KS Płomień Ełk3063196565:1592429:9104136:6
4OKS 1945 II Olsztyn3061194755:39111331:2383424:16
5MKS Start Nidzica30471451137:3594225:1551912:20
6LKS Błękitni Pasym30451431351:53102328:15411023:38
7GKS Pisa Barczewo30441421438:3480724:1662714:18
8MKS Rominta Gołdap30431341348:4172627:1862721:23262008:3
9BKS Tęcza Biskupiec30431411557:6781628:1860929:49200023:8
10KS Polonia Pasłęk30421261231:4465417:2161814:23
11GKS LZS Wikielec30411181134:4584320:1734814:28
12OKS Sokół Ostróda30401171238:3783425:1334813:24
13MKS Szczytno3025741925:5351915:24231010:29
14MKS Olimpia Olsztynek3020622227:54401118:2922119:25
15MKS Błękitni Orneta3017522333:81321020:36201313:45
16KS Zamek Kurzętnik3016442221:71131110:34311111:37

-> tabela - wersja do druku <-



-> terminarz wiosenny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:IV Liga W-MZPN

Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga W-MZPN

RUNDA II

Kolejka: 16 w dniach 2011-03-26/2011-04-20

1BKS Tęcza Biskupiec - OKS Sokół Ostróda2011-03-2616:001:0
2KS Zamek Kurzętnik - MKS Olimpia Olsztynek2011-03-2616:000:2
3KS Polonia Pasłęk - MKS Szczytno2011-03-2615:002:0
4KS Płomień Ełk - GKS Pisa Barczewo2011-04-2017:000:1
5KS Olimpia 2004 Elbląg - MKS Błękitni Orneta2011-04-1317:004:0
6MKS Start Nidzica - KKS Granica Kętrzyn2011-03-2716:003:2
7MKS Rominta Gołdap - GKS LZS Wikielec2011-04-1316:302:2
8OKS 1945 II Olsztyn - LKS Błękitni Pasym2011-03-2613:002:1


Kolejka: 17 w dniach 2011-04-02/2011-04-03

9OKS 1945 II Olsztyn - BKS Tęcza Biskupiec2011-04-0212:00Biskupiec1:2
10LKS Błękitni Pasym - MKS Rominta Gołdap2011-04-0216:002:1
11GKS LZS Wikielec - MKS Start Nidzica2011-04-0314:00Iława1:0
12KKS Granica Kętrzyn - MKS Błękitni Orneta2011-04-0314:002:0
13KS Olimpia 2004 Elbląg - GKS Pisa Barczewo2011-04-0213:003:1
14KS Płomień Ełk - KS Polonia Pasłęk2011-04-0211:000:1
15MKS Szczytno - KS Zamek Kurzętnik2011-04-0217:000:3
16MKS Olimpia Olsztynek - OKS Sokół Ostróda2011-04-0217:002:0


Kolejka: 18 w dniach 2011-04-09/2011-04-10

17BKS Tęcza Biskupiec - MKS Olimpia Olsztynek2011-04-0917:000:1
18OKS Sokół Ostróda - MKS Szczytno2011-04-0915:00Wyszyńskiego 111:1
19KS Zamek Kurzętnik - KS Płomień Ełk2011-04-0916:001:1
20KS Polonia Pasłęk - KS Olimpia 2004 Elbląg2011-04-0916:001:1
21GKS Pisa Barczewo - KKS Granica Kętrzyn2011-04-0914:301:3
22MKS Błękitni Orneta - GKS LZS Wikielec2011-04-0916:001:2
23MKS Start Nidzica - LKS Błękitni Pasym2011-04-1016:003:1
24MKS Rominta Gołdap - OKS 1945 II Olsztyn2011-04-1014:000:3


Kolejka: 19 w dniach 2011-04-16/2011-04-17

25MKS Rominta Gołdap - BKS Tęcza Biskupiec2011-04-1714:005:1
26OKS 1945 II Olsztyn - MKS Start Nidzica2011-04-1716:00Nidzica1:0
27LKS Błękitni Pasym - MKS Błękitni Orneta2011-04-1616:003:2
28GKS LZS Wikielec - GKS Pisa Barczewo2011-04-1616:00Iława3:3
29KKS Granica Kętrzyn - KS Polonia Pasłęk2011-04-1714:000:1
30KS Olimpia 2004 Elbląg - KS Zamek Kurzętnik2011-04-1613:003:0
31KS Płomień Ełk - OKS Sokół Ostróda2011-04-1611:003:1
32MKS Szczytno - MKS Olimpia Olsztynek2011-04-1617:001:0


Kolejka: 20 w dniach 2011-04-22/2011-04-23

33BKS Tęcza Biskupiec - MKS Szczytno2011-04-2317:002:1
34MKS Olimpia Olsztynek - KS Płomień Ełk2011-04-2317:000:1
35OKS Sokół Ostróda - KS Olimpia 2004 Elbląg2011-04-2315:00Wyszyńskiego 112:1
36KS Zamek Kurzętnik - KKS Granica Kętrzyn2011-04-2316:001:2
37KS Polonia Pasłęk - GKS LZS Wikielec2011-04-2216:001:1
38GKS Pisa Barczewo - LKS Błękitni Pasym2011-04-2315:001:0
39MKS Błękitni Orneta - OKS 1945 II Olsztyn2011-04-2217:001:4
40MKS Start Nidzica - MKS Rominta Gołdap2011-04-2316:000:3


Kolejka: 21 w dniach 2011-04-30/2011-05-01

41MKS Start Nidzica - BKS Tęcza Biskupiec2011-05-0116:005:2
42MKS Rominta Gołdap - MKS Błękitni Orneta2011-05-0114:003:0
43OKS 1945 II Olsztyn - GKS Pisa Barczewo2011-04-3013:00Biskupiec1:0
44LKS Błękitni Pasym - KS Polonia Pasłęk2011-04-3017:002:0
45GKS LZS Wikielec - KS Zamek Kurzętnik2011-04-3016:00Iława1:0
46KKS Granica Kętrzyn - OKS Sokół Ostróda2011-04-3014:003:0
47KS Olimpia 2004 Elbląg - MKS Olimpia Olsztynek2011-04-3014:005:1
48KS Płomień Ełk - MKS Szczytno2011-04-3011:003:0


Kolejka: 22 w dniach 2011-05-07

49BKS Tęcza Biskupiec - KS Płomień Ełk2011-05-0717:000:0
50MKS Szczytno - KS Olimpia 2004 Elbląg2011-05-0717:000:1
51MKS Olimpia Olsztynek - KKS Granica Kętrzyn2011-05-0717:002:3
52OKS Sokół Ostróda - GKS LZS Wikielec2011-05-0716:00Wyszyńskiego 110:0
53KS Zamek Kurzętnik - LKS Błękitni Pasym2011-05-0716:001:4
54OKS 1945 II Olsztyn - KS Polonia Pasłęk2011-05-0714:004:0
55GKS Pisa Barczewo - MKS Rominta Gołdap2011-05-0714:000:1
56MKS Błękitni Orneta - MKS Start Nidzica2011-05-0716:001:4


Kolejka: 23 w dniach 2011-05-14/2011-05-15

57MKS Błękitni Orneta - BKS Tęcza Biskupiec2011-05-1416:003:4
58MKS Start Nidzica - GKS Pisa Barczewo2011-05-1516:001:0
59MKS Rominta Gołdap - KS Polonia Pasłęk2011-05-1514:003:0
60OKS 1945 II Olsztyn - KS Zamek Kurzętnik2011-05-1417:00Kurzętnik1:0
61LKS Błękitni Pasym - OKS Sokół Ostróda2011-05-1417:002:0
62GKS LZS Wikielec - MKS Olimpia Olsztynek2011-05-1416:00Iława1:0
63KKS Granica Kętrzyn - MKS Szczytno2011-05-1515:006:0
64KS Olimpia 2004 Elbląg - KS Płomień Ełk2011-05-1411:000:4


Kolejka: 24 w dniach 2011-05-21

65BKS Tęcza Biskupiec - KS Olimpia 2004 Elbląg2011-05-2117:000:4
66KS Płomień Ełk - KKS Granica Kętrzyn2011-05-2111:003:0
67MKS Szczytno - GKS LZS Wikielec2011-05-2117:001:1
68MKS Olimpia Olsztynek - LKS Błękitni Pasym2011-05-2117:002:3
69OKS Sokół Ostróda - OKS 1945 II Olsztyn2011-05-2116:00Wyszyńskiego 113:0
70KS Zamek Kurzętnik - MKS Rominta Gołdap2011-05-2116:000:2
71KS Polonia Pasłęk - MKS Start Nidzica2011-05-2117:002:0
72GKS Pisa Barczewo - MKS Błękitni Orneta2011-05-2116:006:0


Kolejka: 25 w dniach 2011-05-28/2011-05-29

73GKS Pisa Barczewo - BKS Tęcza Biskupiec2011-05-2816:001:3
74MKS Błękitni Orneta - KS Polonia Pasłęk2011-05-2816:001:2
75MKS Start Nidzica - KS Zamek Kurzętnik2011-05-2816:000:1
76MKS Rominta Gołdap - OKS Sokół Ostróda2011-05-2914:000:0
77OKS 1945 II Olsztyn - MKS Olimpia Olsztynek2011-05-2814:002:0
78LKS Błękitni Pasym - MKS Szczytno2011-05-2817:002:0
79GKS LZS Wikielec - KS Płomień Ełk2011-05-2911:00Iława0:3
80KKS Granica Kętrzyn - KS Olimpia 2004 Elbląg2011-05-2916:001:2


Kolejka: 26 w dniach 2011-06-01

81BKS Tęcza Biskupiec - KKS Granica Kętrzyn2011-06-0117:002:0
82KS Olimpia 2004 Elbląg - GKS LZS Wikielec2011-06-0117:004:0
83KS Płomień Ełk - LKS Błękitni Pasym2011-06-0116:004:1
84MKS Szczytno - OKS 1945 II Olsztyn2011-06-0117:000:2
85MKS Olimpia Olsztynek - MKS Rominta Gołdap2011-06-0117:001:4
86OKS Sokół Ostróda - MKS Start Nidzica2011-06-0117:00Wyszyńskiego 112:0
87KS Zamek Kurzętnik - MKS Błękitni Orneta2011-06-0117:005:1
88KS Polonia Pasłęk - GKS Pisa Barczewo2011-06-0117:000:1


Kolejka: 27 w dniach 2011-06-04/2011-06-05

89KS Polonia Pasłęk - BKS Tęcza Biskupiec2011-06-0417:003:1
90GKS Pisa Barczewo - KS Zamek Kurzętnik2011-06-0416:004:0
91MKS Błękitni Orneta - OKS Sokół Ostróda2011-06-0416:000:1
92MKS Start Nidzica - MKS Olimpia Olsztynek2011-06-0516:002:2
93MKS Rominta Gołdap - MKS Szczytno2011-06-0514:002:0
94OKS 1945 II Olsztyn - KS Płomień Ełk2011-06-0412:00Biskupiec0:5
95LKS Błękitni Pasym - KS Olimpia 2004 Elbląg2011-06-0417:003:4
96GKS LZS Wikielec - KKS Granica Kętrzyn2011-06-0514:00Iława0:2


Kolejka: 28 w dniach 2011-06-11/2011-06-12

97BKS Tęcza Biskupiec - GKS LZS Wikielec2011-06-1117:003:0
98KKS Granica Kętrzyn - LKS Błękitni Pasym2011-06-1216:006:3
99KS Olimpia 2004 Elbląg - OKS 1945 II Olsztyn2011-06-1216:000:1
100KS Płomień Ełk - MKS Rominta Gołdap2011-06-1215:000:0
101MKS Szczytno - MKS Start Nidzica2011-06-1117:001:0
102MKS Olimpia Olsztynek - MKS Błękitni Orneta2011-06-1117:005:1
103OKS Sokół Ostróda - GKS Pisa Barczewo2011-06-1116:00Wyszyńskiego 112:1
104KS Zamek Kurzętnik - KS Polonia Pasłęk2011-06-1116:000:0


Kolejka: 29 w dniach 2011-06-18

105KS Zamek Kurzętnik - BKS Tęcza Biskupiec2011-06-1816:000:6
106KS Polonia Pasłęk - OKS Sokół Ostróda2011-06-1816:000:0
107GKS Pisa Barczewo - MKS Olimpia Olsztynek2011-06-1816:001:0
108MKS Błękitni Orneta - MKS Szczytno2011-06-1816:001:0
109MKS Start Nidzica - KS Płomień Ełk2011-06-1816:000:0
110MKS Rominta Gołdap - KS Olimpia 2004 Elbląg2011-06-1816:001:2
111OKS 1945 II Olsztyn - KKS Granica Kętrzyn2011-06-1816:00Biskupiec0:8
112LKS Błękitni Pasym - GKS LZS Wikielec2011-06-1816:004:1


Kolejka: 30 w dniach 2011-06-25

113BKS Tęcza Biskupiec - LKS Błękitni Pasym2011-06-2516:004:0
114GKS LZS Wikielec - OKS 1945 II Olsztyn2011-06-2516:00Iława2:1
115KKS Granica Kętrzyn - MKS Rominta Gołdap2011-06-2516:005:2
116KS Olimpia 2004 Elbląg - MKS Start Nidzica2011-06-2516:006:0
117KS Płomień Ełk - MKS Błękitni Orneta2011-06-2516:003:0
118MKS Szczytno - GKS Pisa Barczewo2011-06-2516:000:2
119MKS Olimpia Olsztynek - KS Polonia Pasłęk2011-06-2516:000:5
120OKS Sokół Ostróda - KS Zamek Kurzętnik2011-06-2516:00Wyszyńskiego 114:0

-> terminarz jesienny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:IV Liga W-MZPN

Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga W-MZPN

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2010-08-06/2010-08-18

1OKS Sokół Ostróda - BKS Tęcza Biskupiec2010-08-0618:00UL. WYSZYŃSKIEGO5:0
2MKS Olimpia Olsztynek - KS Zamek Kurzętnik2010-08-0717:003:0
3MKS Szczytno - KS Polonia Pasłęk2010-08-0716:003:2
4GKS Pisa Barczewo - KS Płomień Ełk2010-08-0717:00Barczewo1:3
5MKS Błękitni Orneta - KS Olimpia 2004 Elbląg2010-08-1817:30Orneta0:4
6KKS Granica Kętrzyn - MKS Start Nidzica2010-08-0817:002:1
7GKS LZS Wikielec - MKS Rominta Gołdap2010-08-0714:00IŁAWA1:0
8LKS Błękitni Pasym - OKS 1945 II Olsztyn2010-08-0713:001:2


Kolejka: 2 w dniach 2010-08-14/2010-08-15

9BKS Tęcza Biskupiec - OKS 1945 II Olsztyn2010-08-1417:002:5
10MKS Rominta Gołdap - LKS Błękitni Pasym2010-08-1414:003:1
11MKS Start Nidzica - GKS LZS Wikielec2010-08-1516:002:1
12MKS Błękitni Orneta - KKS Granica Kętrzyn2010-08-1414:002:3
13GKS Pisa Barczewo - KS Olimpia 2004 Elbląg2010-08-1417:000:3
14KS Polonia Pasłęk - KS Płomień Ełk2010-08-1417:000:6
15KS Zamek Kurzętnik - MKS Szczytno2010-08-1416:000:2
16OKS Sokół Ostróda - MKS Olimpia Olsztynek2010-08-1416:00UL. WYSZYŃSKIEGO1:1


Kolejka: 3 w dniach 2010-08-21/2010-08-22

17MKS Olimpia Olsztynek - BKS Tęcza Biskupiec2010-08-2117:002:5
18MKS Szczytno - OKS Sokół Ostróda2010-08-2116:001:3
19KS Płomień Ełk - KS Zamek Kurzętnik2010-08-2111:002:0
20KS Olimpia 2004 Elbląg - KS Polonia Pasłęk2010-08-2116:001:0
21KKS Granica Kętrzyn - GKS Pisa Barczewo2010-08-2217:003:1
22GKS LZS Wikielec - MKS Błękitni Orneta2010-08-2214:00IŁAWA3:1
23LKS Błękitni Pasym - MKS Start Nidzica2010-08-2116:000:0
24OKS 1945 II Olsztyn - MKS Rominta Gołdap2010-08-2216:00UL. PIŁSUDSKIEGO1:0


Kolejka: 4 w dniach 2010-08-28/2010-08-29

25BKS Tęcza Biskupiec - MKS Rominta Gołdap2010-08-2817:002:3
26MKS Start Nidzica - OKS 1945 II Olsztyn2010-08-2916:000:0
27MKS Błękitni Orneta - LKS Błękitni Pasym2010-08-2816:002:4
28GKS Pisa Barczewo - GKS LZS Wikielec2010-08-2817:002:0
29KS Polonia Pasłęk - KKS Granica Kętrzyn2010-08-2817:000:5
30KS Zamek Kurzętnik - KS Olimpia 2004 Elbląg2010-08-2816:000:4
31OKS Sokół Ostróda - KS Płomień Ełk2010-08-2816:00UL. WYSZYŃSKIEGO0:3
32MKS Olimpia Olsztynek - MKS Szczytno2010-08-2817:000:2


Kolejka: 5 w dniach 2010-09-04/2010-09-05

33MKS Szczytno - BKS Tęcza Biskupiec2010-09-0416:002:3
34KS Płomień Ełk - MKS Olimpia Olsztynek2010-09-0411:002:1
35KS Olimpia 2004 Elbląg - OKS Sokół Ostróda2010-09-0516:002:0
36KKS Granica Kętrzyn - KS Zamek Kurzętnik2010-09-0516:004:2
37GKS LZS Wikielec - KS Polonia Pasłęk2010-09-0514:00IŁAWA1:2
38LKS Błękitni Pasym - GKS Pisa Barczewo2010-09-0416:002:0
39OKS 1945 II Olsztyn - MKS Błękitni Orneta2010-09-0516:00UL. PIŁSUDSKIEGO5:1
40MKS Rominta Gołdap - MKS Start Nidzica2010-09-0414:001:2


Kolejka: 6 w dniach 2010-09-08/2010-09-29

41BKS Tęcza Biskupiec - MKS Start Nidzica2010-09-0817:001:0
42MKS Błękitni Orneta - MKS Rominta Gołdap2010-09-0817:003:3
43GKS Pisa Barczewo - OKS 1945 II Olsztyn2010-09-0817:000:1
44KS Polonia Pasłęk - LKS Błękitni Pasym2010-09-0817:000:0
45KS Zamek Kurzętnik - GKS LZS Wikielec2010-09-0817:000:1
46OKS Sokół Ostróda - KKS Granica Kętrzyn2010-09-0817:00UL. WYSZYŃSKIEGO0:4
47MKS Olimpia Olsztynek - KS Olimpia 2004 Elbląg2010-09-2916:300:1
48MKS Szczytno - KS Płomień Ełk2010-09-0817:000:1


Kolejka: 7 w dniach 2010-09-11/2010-09-12

49KS Płomień Ełk - BKS Tęcza Biskupiec2010-09-1111:006:0
50KS Olimpia 2004 Elbląg - MKS Szczytno2010-09-1116:002:1
51KKS Granica Kętrzyn - MKS Olimpia Olsztynek2010-09-1216:004:0
52GKS LZS Wikielec - OKS Sokół Ostróda2010-09-1214:00IŁAWA1:1
53LKS Błękitni Pasym - KS Zamek Kurzętnik2010-09-1116:001:0
54KS Polonia Pasłęk - OKS 1945 II Olsztyn2010-09-1116:00Pasłęk1:3
55MKS Rominta Gołdap - GKS Pisa Barczewo2010-09-1114:003:0
56MKS Start Nidzica - MKS Błękitni Orneta2010-09-1216:002:1


Kolejka: 8 w dniach 2010-09-18

57BKS Tęcza Biskupiec - MKS Błękitni Orneta2010-09-1817:000:2
58GKS Pisa Barczewo - MKS Start Nidzica2010-09-1817:001:0
59KS Polonia Pasłęk - MKS Rominta Gołdap2010-09-1817:003:1
60KS Zamek Kurzętnik - OKS 1945 II Olsztyn2010-09-1816:001:1
61OKS Sokół Ostróda - LKS Błękitni Pasym2010-09-1816:00UL. WYSZYŃSKIEGO0:1
62MKS Olimpia Olsztynek - GKS LZS Wikielec2010-09-1817:000:1
63MKS Szczytno - KKS Granica Kętrzyn2010-09-1816:001:2
64KS Płomień Ełk - KS Olimpia 2004 Elbląg2010-09-1811:000:1


Kolejka: 9 w dniach 2010-09-25/2010-09-26

65KS Olimpia 2004 Elbląg - BKS Tęcza Biskupiec2010-09-2516:002:0
66KKS Granica Kętrzyn - KS Płomień Ełk2010-09-2615:001:0
67GKS LZS Wikielec - MKS Szczytno2010-09-2614:00IŁAWA0:0
68LKS Błękitni Pasym - MKS Olimpia Olsztynek2010-09-2513:002:1
69OKS 1945 II Olsztyn - OKS Sokół Ostróda2010-09-2516:00OSTRÓDA5:0
70MKS Rominta Gołdap - KS Zamek Kurzętnik2010-09-2514:001:2
71MKS Start Nidzica - KS Polonia Pasłęk2010-09-2616:002:0
72MKS Błękitni Orneta - GKS Pisa Barczewo2010-09-2516:000:0


Kolejka: 10 w dniach 2010-10-02

73BKS Tęcza Biskupiec - GKS Pisa Barczewo2010-10-0216:000:1
74KS Polonia Pasłęk - MKS Błękitni Orneta2010-10-0216:002:1
75KS Zamek Kurzętnik - MKS Start Nidzica2010-10-0214:000:2
76OKS Sokół Ostróda - MKS Rominta Gołdap2010-10-0214:00UL. WYSZYŃSKIEGO0:1
77MKS Olimpia Olsztynek - OKS 1945 II Olsztyn2010-10-0215:001:0
78MKS Szczytno - LKS Błękitni Pasym2010-10-0216:003:1
79KS Płomień Ełk - GKS LZS Wikielec2010-10-0211:001:0
80KS Olimpia 2004 Elbląg - KKS Granica Kętrzyn2010-10-0213:001:1


Kolejka: 11 w dniach 2010-10-09/2010-10-10

81KKS Granica Kętrzyn - BKS Tęcza Biskupiec2010-10-1014:009:1
82GKS LZS Wikielec - KS Olimpia 2004 Elbląg2010-10-1014:00IŁAWA1:1
83LKS Błękitni Pasym - KS Płomień Ełk2010-10-0913:001:1
84OKS 1945 II Olsztyn - MKS Szczytno2010-10-0914:00UL. PIŁSUDSKIEGO2:2
85MKS Rominta Gołdap - MKS Olimpia Olsztynek2010-10-0914:001:0
86MKS Start Nidzica - OKS Sokół Ostróda2010-10-1016:002:2
87MKS Błękitni Orneta - KS Zamek Kurzętnik2010-10-0916:003:1
88GKS Pisa Barczewo - KS Polonia Pasłęk2010-10-0915:000:1


Kolejka: 12 w dniach 2010-10-16/2010-10-17

89BKS Tęcza Biskupiec - KS Polonia Pasłęk2010-10-1614:002:0
90KS Zamek Kurzętnik - GKS Pisa Barczewo2010-10-1614:000:1
91OKS Sokół Ostróda - MKS Błękitni Orneta2010-10-1614:00UL. WYSZYŃSKIEGO1:0
92MKS Olimpia Olsztynek - MKS Start Nidzica2010-10-1615:000:1
93MKS Szczytno - MKS Rominta Gołdap2010-10-1615:001:0
94KS Płomień Ełk - OKS 1945 II Olsztyn2010-10-1611:001:1
95KS Olimpia 2004 Elbląg - LKS Błękitni Pasym2010-10-1613:004:1
96KKS Granica Kętrzyn - GKS LZS Wikielec2010-10-1714:003:1


Kolejka: 13 w dniach 2010-10-23/2010-10-24

97GKS LZS Wikielec - BKS Tęcza Biskupiec2010-10-2414:00IŁAWA2:1
98LKS Błękitni Pasym - KKS Granica Kętrzyn2010-10-2315:000:3
99OKS 1945 II Olsztyn - KS Olimpia 2004 Elbląg2010-10-2413:00UL. PIŁSUDSKIEGO2:1
100MKS Rominta Gołdap - KS Płomień Ełk2010-10-2314:002:4
101MKS Start Nidzica - MKS Szczytno2010-10-2415:001:0
102MKS Błękitni Orneta - MKS Olimpia Olsztynek2010-10-2315:002:0
103GKS Pisa Barczewo - OKS Sokół Ostróda2010-10-2315:001:0
104KS Polonia Pasłęk - KS Zamek Kurzętnik2010-10-2315:001:1


Kolejka: 14 w dniach 2010-10-30/2010-10-31

105BKS Tęcza Biskupiec - KS Zamek Kurzętnik2010-10-3014:009:1
106OKS Sokół Ostróda - KS Polonia Pasłęk2010-10-3014:00UL. WYSZYŃSKIEGO4:0
107MKS Olimpia Olsztynek - GKS Pisa Barczewo2010-10-3014:000:2
108MKS Szczytno - MKS Błękitni Orneta2010-10-3014:001:3
109KS Płomień Ełk - MKS Start Nidzica2010-10-3011:001:2
110KS Olimpia 2004 Elbląg - MKS Rominta Gołdap2010-10-3012:004:0
111KKS Granica Kętrzyn - OKS 1945 II Olsztyn2010-10-3014:003:0
112GKS LZS Wikielec - LKS Błękitni Pasym2010-10-3114:00IŁAWA3:2


Kolejka: 15 w dniach 2010-11-06/2010-11-07

113LKS Błękitni Pasym - BKS Tęcza Biskupiec2010-11-0613:003:0
114OKS 1945 II Olsztyn - GKS LZS Wikielec2010-11-0713:00UL. PIŁSUDSKIEGO4:3
115MKS Rominta Gołdap - KKS Granica Kętrzyn2010-11-0614:000:1
116MKS Start Nidzica - KS Olimpia 2004 Elbląg2010-11-0614:002:0
117MKS Błękitni Orneta - KS Płomień Ełk2010-11-0613:000:4
118GKS Pisa Barczewo - MKS Szczytno2010-11-0613:005:1
119KS Polonia Pasłęk - MKS Olimpia Olsztynek2010-11-0613:001:0
120KS Zamek Kurzętnik - OKS Sokół Ostróda2010-11-0613:001:5
Wygenerowano w sekund: 0.04 3,466,616 Unikalnych wizyt