19 Grudzień 2018 10:07:00
Wyniki rozgrywek - A Klasa Gr. 3
Tabela rozgrywek ligi:A KLASA - GR.3

Tabela rozgrywek ligi: A KLASA - GR.3

SEZON 2010/2011

RazemU siebieNa wyjeździeMecze bezpośrednie
LpNazwa klubuMeczePkt.Zw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiZw.Rem.Po.BramkiMeczePkt.Zw.Rem.Po.Bramki
1KS Zryw Jedwabno2247145359:2682136:963223:17
2KS Fortuna Gągławki2244135457:2473134:962323:15231017:5
3LZS Lubomino-Wilczkowo2244135466:3982136:1653330:23231015:7
4KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2237114742:3462326:2152416:13
5GLKS Warmiak II Łukta2234104859:4542528:2862331:17
6KS Strażak Gryźliny22321021054:5060522:2142532:29
7KS Burza SRWSIO Słupy2229921140:4350621:2242519:21
8LZS Orzeł Czerwonka222877845:6143422:3034423:31220205:5
9KS Niedźwiedź Ramsowo2228841044:6143422:2941622:32220205:5
10Błękitni Stary Olsztyn2226751042:4845222:2030820:28
11KS Wojciechy2216511634:5820916:2831718:30
12KS Kormoran Garda Purda (Wycofana z rozgrywek)228221827:8011912:3911915:41

-> tabela - wersja do druku <-



-> terminarz wiosenny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:A Klasa - Gr.3

Terminarz rozgrywek ligi: A Klasa - Gr.3

RUNDA II

Kolejka: 12 w dniach 2011-04-17

1Błękitni Stary Olsztyn - KS Niedźwiedź Ramsowo2011-04-1714:001:0
2KS Strażak Gryźliny - KS Burza SRWSIO Słupy2011-04-1714:000:3
3KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - KS Fortuna Gągławki2011-04-1714:002:4
4LZS Orzeł Czerwonka - LZS Lubomino-Wilczkowo2011-04-1714:000:5
5KS Wojciechy - KS Zryw Jedwabno2011-04-1714:000:1
6Pauza: KS Kormoran Garda Purda - GLKS Warmiak II Łukta2011-04-1714:001:4


Kolejka: 13 w dniach 2011-04-23

7GLKS Warmiak II Łukta - Błękitni Stary Olsztyn2011-04-2314:00Ględy3:0
8Pauza: KS Kormoran Garda Purda - KS Wojciechy2011-04-2314:000:4
9KS Zryw Jedwabno - LZS Orzeł Czerwonka2011-04-2314:001:1
10LZS Lubomino-Wilczkowo - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2011-04-2314:001:0
11KS Fortuna Gągławki - KS Strażak Gryźliny2011-04-2314:002:2
12KS Burza SRWSIO Słupy - KS Niedźwiedź Ramsowo2011-04-2315:004:2


Kolejka: 14 w dniach 2011-04-30/2011-05-01

13Błękitni Stary Olsztyn - KS Burza SRWSIO Słupy2011-04-3016:000:1
14KS Niedźwiedź Ramsowo - KS Fortuna Gągławki2011-05-0114:000:0
15KS Strażak Gryźliny - LZS Lubomino-Wilczkowo2011-05-0114:000:1
16KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - KS Zryw Jedwabno2011-05-0114:003:2
17LZS Orzeł Czerwonka - Pauza: KS Kormoran Garda Purda2011-05-0114:005:3
18KS Wojciechy - GLKS Warmiak II Łukta2011-05-0114:000:4


Kolejka: 15 w dniach 2011-05-08

19KS Wojciechy - Błękitni Stary Olsztyn2011-05-0814:002:4
20GLKS Warmiak II Łukta - LZS Orzeł Czerwonka2011-05-0814:00Ględy6:0
21Pauza: KS Kormoran Garda Purda - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2011-05-0814:001:2
22KS Zryw Jedwabno - KS Strażak Gryźliny2011-05-0814:007:0
23LZS Lubomino-Wilczkowo - KS Niedźwiedź Ramsowo2011-05-0817:002:0
24KS Fortuna Gągławki - KS Burza SRWSIO Słupy2011-05-0814:001:1


Kolejka: 16 w dniach 2011-05-15

25Błękitni Stary Olsztyn - KS Fortuna Gągławki2011-05-1514:002:2
26KS Burza SRWSIO Słupy - LZS Lubomino-Wilczkowo2011-05-1515:004:1
27KS Niedźwiedź Ramsowo - KS Zryw Jedwabno2011-05-1514:001:3
28KS Strażak Gryźliny - Pauza: KS Kormoran Garda Purda2011-05-1514:004:0
29KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - GLKS Warmiak II Łukta2011-05-1514:001:5
30LZS Orzeł Czerwonka - KS Wojciechy2011-05-1514:003:2


Kolejka: 17 w dniach 2011-05-22

31LZS Orzeł Czerwonka - Błękitni Stary Olsztyn2011-05-2214:000:3
32KS Wojciechy - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2011-05-2214:000:3
33GLKS Warmiak II Łukta - KS Strażak Gryźliny2011-05-2214:00Ględy3:1
34Pauza: KS Kormoran Garda Purda - KS Niedźwiedź Ramsowo2011-05-2214:000:3
35KS Zryw Jedwabno - KS Burza SRWSIO Słupy2011-05-2214:002:1
36LZS Lubomino-Wilczkowo - KS Fortuna Gągławki2011-05-2214:005:3


Kolejka: 18 w dniach 2011-05-29

37Błękitni Stary Olsztyn - LZS Lubomino-Wilczkowo2011-05-2914:005:5
38KS Fortuna Gągławki - KS Zryw Jedwabno2011-05-2914:004:0
39KS Burza SRWSIO Słupy - Pauza: KS Kormoran Garda Purda2011-05-2915:003:0
40KS Niedźwiedź Ramsowo - GLKS Warmiak II Łukta2011-05-2914:002:5
41KS Strażak Gryźliny - KS Wojciechy2011-05-2914:004:2
42KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - LZS Orzeł Czerwonka2011-05-2914:003:1


Kolejka: 19 w dniach 2011-06-04/2011-06-05

43KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - Błękitni Stary Olsztyn2011-06-0417:002:0
44LZS Orzeł Czerwonka - KS Strażak Gryźliny2011-06-0514:001:6
45KS Wojciechy - KS Niedźwiedź Ramsowo2011-06-0514:000:3
46GLKS Warmiak II Łukta - KS Burza SRWSIO Słupy2011-06-0514:00Ględy2:1
47Pauza: KS Kormoran Garda Purda - KS Fortuna Gągławki____-__-____:__0:3
48KS Zryw Jedwabno - LZS Lubomino-Wilczkowo2011-06-0514:003:2


Kolejka: 20 w dniach 2011-06-12

49Błękitni Stary Olsztyn - KS Zryw Jedwabno2011-06-1214:001:1
50LZS Lubomino-Wilczkowo - Pauza: KS Kormoran Garda Purda____-__-____:__3:0
51KS Fortuna Gągławki - GLKS Warmiak II Łukta2011-06-1214:003:1
52KS Burza SRWSIO Słupy - KS Wojciechy2011-06-1215:001:3
53KS Niedźwiedź Ramsowo - LZS Orzeł Czerwonka2011-06-1214:003:3
54KS Strażak Gryźliny - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2011-06-1214:002:0


Kolejka: 21 w dniach 2011-06-19

55KS Strażak Gryźliny - Błękitni Stary Olsztyn2011-06-1914:002:5
56KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - KS Niedźwiedź Ramsowo2011-06-1914:002:3
57LZS Orzeł Czerwonka - KS Burza SRWSIO Słupy2011-06-1914:003:2
58KS Wojciechy - KS Fortuna Gągławki2011-06-1914:001:2
59GLKS Warmiak II Łukta - LZS Lubomino-Wilczkowo2011-06-1914:00Ględy3:5
60Pauza: KS Kormoran Garda Purda - KS Zryw Jedwabno____-__-____:__0:3


Kolejka: 22 w dniach 2011-06-26

61Błękitni Stary Olsztyn - Pauza: KS Kormoran Garda Purda____-__-____:__3:0
62KS Zryw Jedwabno - GLKS Warmiak II Łukta2011-06-2614:001:0
63LZS Lubomino-Wilczkowo - KS Wojciechy2011-06-2614:007:1
64KS Fortuna Gągławki - LZS Orzeł Czerwonka2011-06-2614:005:0
65KS Burza SRWSIO Słupy - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2011-06-2614:000:1
66KS Niedźwiedź Ramsowo - KS Strażak Gryźliny2011-06-2614:000:8

-> terminarz jesienny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:A Klasa - Gr.3

Terminarz rozgrywek ligi: A Klasa - Gr.3

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2010-08-21/2010-08-22

1KS Niedźwiedź Ramsowo - Błękitni Stary Olsztyn2010-08-2214:004:2
2KS Burza SRWSIO Słupy - KS Strażak Gryźliny2010-08-2115:002:6
3KS Fortuna Gągławki - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2010-08-2115:001:2
4LZS Lubomino-Wilczkowo - LZS Orzeł Czerwonka2010-08-2214:002:2
5KS Zryw Jedwabno - KS Wojciechy2010-08-2214:004:0
6GLKS Warmiak II Łukta - KS Kormoran Garda Purda2010-08-2215:00GLĘDY4:4


Kolejka: 2 w dniach 2010-08-28/2010-08-29

7Błękitni Stary Olsztyn - GLKS Warmiak II Łukta2010-08-2914:002:2
8KS Wojciechy - KS Kormoran Garda Purda2010-08-2914:004:0
9LZS Orzeł Czerwonka - KS Zryw Jedwabno2010-08-2816:003:3
10KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - LZS Lubomino-Wilczkowo2010-08-2914:001:1
11KS Strażak Gryźliny - KS Fortuna Gągławki2010-08-2914:002:1
12KS Niedźwiedź Ramsowo - KS Burza SRWSIO Słupy2010-08-2914:003:0


Kolejka: 3 w dniach 2010-09-04/2010-09-05

13KS Burza SRWSIO Słupy - Błękitni Stary Olsztyn2010-09-0415:003:1
14KS Fortuna Gągławki - KS Niedźwiedź Ramsowo2010-09-0415:005:0
15LZS Lubomino-Wilczkowo - KS Strażak Gryźliny2010-09-0514:005:1
16KS Zryw Jedwabno - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2010-09-0514:002:2
17KS Kormoran Garda Purda - LZS Orzeł Czerwonka2010-09-0515:002:5
18GLKS Warmiak II Łukta - KS Wojciechy2010-09-0514:00GLĘDY2:3


Kolejka: 4 w dniach 2010-09-10/2010-09-12

19Błękitni Stary Olsztyn - KS Wojciechy2010-09-1214:003:1
20LZS Orzeł Czerwonka - GLKS Warmiak II Łukta2010-09-1116:001:1
21KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - KS Kormoran Garda Purda2010-09-1214:002:1
22KS Strażak Gryźliny - KS Zryw Jedwabno2010-09-1017:001:2
23KS Niedźwiedź Ramsowo - LZS Lubomino-Wilczkowo2010-09-1214:001:1
24KS Burza SRWSIO Słupy - KS Fortuna Gągławki2010-09-1115:002:0


Kolejka: 5 w dniach 2010-09-18/2010-09-19

25KS Fortuna Gągławki - Błękitni Stary Olsztyn2010-09-1815:002:1
26LZS Lubomino-Wilczkowo - KS Burza SRWSIO Słupy2010-09-1914:002:4
27KS Zryw Jedwabno - KS Niedźwiedź Ramsowo2010-09-1914:009:2
28KS Kormoran Garda Purda - KS Strażak Gryźliny2010-09-1915:001:3
29GLKS Warmiak II Łukta - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2010-09-1914:00GLĘDY1:1
30KS Wojciechy - LZS Orzeł Czerwonka2010-09-1914:004:5


Kolejka: 6 w dniach 2010-09-25/2010-09-26

31Błękitni Stary Olsztyn - LZS Orzeł Czerwonka2010-09-2614:002:2
32KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - KS Wojciechy2010-09-2614:002:0
33KS Strażak Gryźliny - GLKS Warmiak II Łukta2010-09-2614:001:4
34KS Niedźwiedź Ramsowo - KS Kormoran Garda Purda2010-09-2614:004:6
35KS Burza SRWSIO Słupy - KS Zryw Jedwabno2010-09-2515:001:2
36KS Fortuna Gągławki - LZS Lubomino-Wilczkowo2010-09-2515:004:0


Kolejka: 7 w dniach 2010-10-02/2010-10-03

37LZS Lubomino-Wilczkowo - Błękitni Stary Olsztyn2010-10-0314:002:1
38KS Zryw Jedwabno - KS Fortuna Gągławki2010-10-0314:000:1
39KS Kormoran Garda Purda - KS Burza SRWSIO Słupy2010-10-0315:003:3
40GLKS Warmiak II Łukta - KS Niedźwiedź Ramsowo2010-10-0314:00GLĘDY3:5
41KS Wojciechy - KS Strażak Gryźliny2010-10-0314:002:0
42LZS Orzeł Czerwonka - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2010-10-0216:003:0


Kolejka: 8 w dniach 2010-10-09/2010-10-10

43Błękitni Stary Olsztyn - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2010-10-1014:001:5
44KS Strażak Gryźliny - LZS Orzeł Czerwonka2010-10-1014:002:1
45KS Niedźwiedź Ramsowo - KS Wojciechy2010-10-1014:003:1
46KS Burza SRWSIO Słupy - GLKS Warmiak II Łukta2010-10-0915:000:3
47KS Fortuna Gągławki - KS Kormoran Garda Purda2010-10-0915:006:1
48LZS Lubomino-Wilczkowo - KS Zryw Jedwabno2010-10-1014:002:2


Kolejka: 9 w dniach 2010-10-16/2010-10-17

49KS Zryw Jedwabno - Błękitni Stary Olsztyn2010-10-1714:004:0
50KS Kormoran Garda Purda - LZS Lubomino-Wilczkowo2010-10-1715:000:6
51GLKS Warmiak II Łukta - KS Fortuna Gągławki2010-10-1714:00GLĘDY0:4
52KS Wojciechy - KS Burza SRWSIO Słupy2010-10-1714:001:3
53LZS Orzeł Czerwonka - KS Niedźwiedź Ramsowo2010-10-1615:002:2
54KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - KS Strażak Gryźliny2010-10-1714:004:4


Kolejka: 10 w dniach 2010-10-23/2010-10-24

55Błękitni Stary Olsztyn - KS Strażak Gryźliny2010-10-2414:002:1
56KS Niedźwiedź Ramsowo - KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo2010-10-2414:001:0
57KS Burza SRWSIO Słupy - LZS Orzeł Czerwonka2010-10-2315:001:3
58KS Fortuna Gągławki - KS Wojciechy2010-10-2315:001:1
59LZS Lubomino-Wilczkowo - GLKS Warmiak II Łukta2010-10-2414:005:2
60KS Zryw Jedwabno - KS Kormoran Garda Purda2010-10-2414:003:0


Kolejka: 11 w dniach 2010-10-30/2010-10-31

61KS Kormoran Garda Purda - Błękitni Stary Olsztyn2010-10-3114:004:3
62GLKS Warmiak II Łukta - KS Zryw Jedwabno2010-10-3014:00GLĘDY1:4
63KS Wojciechy - LZS Lubomino-Wilczkowo2010-10-3014:002:3
64LZS Orzeł Czerwonka - KS Fortuna Gągławki2010-10-3015:001:3
65KS Cegielnie Olsztyńskie Unieszewo - KS Burza SRWSIO Słupy2010-10-3014:004:0
66KS Strażak Gryźliny - KS Niedźwiedź Ramsowo2010-10-3014:004:2
Wygenerowano w sekund: 0.36 3,472,550 Unikalnych wizyt