16 Sierpień 2018 08:53:05
Wyniki rozgrywek - A Klasa Gr. 4
Tabela rozgrywek ligi:A KLASA - GR.4

Tabela rozgrywek ligi: A KLASA - GR.4

RUNDA II - Stan tabeli po ostatniej kolejce

Razem U siebie Na wyjeździe Mecze bezpośrednie
Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki
1 KS Iskra Narzym 20 47 15 2 3 59:19 8 1 1 35:11 7 1 2 24:8
2 MKS Olimpia Kisielice 20 40 12 4 4 43:20 4 3 2 17:10 8 1 2 26:10
3 LZS Czarni Rudzienice 20 34 10 4 6 38:33 4 2 4 18:19 6 2 2 20:14
4 LZS Radomniak Radomno 20 33 10 3 7 59:37 8 1 1 40:16 2 2 6 19:21
5 KS Tyrowo 20 31 9 4 7 37:29 5 2 3 18:13 4 2 4 19:16
6 GSZS Rybno 20 26 7 5 8 41:51 3 3 5 18:27 4 2 3 23:24
7 GKS LZS II Wikielec 20 25 8 1 11 41:40 5 1 3 19:14 3 0 8 22:26
8 KS Zamek II Kurzętnik 20 22 6 4 10 32:46 4 0 6 15:22 2 4 4 17:24 2 6 2 0 0 5:0
9 GKS Kormoran Ruszkowo 20 22 6 4 10 31:46 4 2 4 22:21 2 2 6 9:25 2 0 0 0 2 0:5
10 GKS Iskra Smykówko 20 17 5 2 13 38:75 4 1 6 25:30 1 1 7 13:45
11 LZS Finishparkiet Mszanowo 20 15 4 3 13 25:48 3 2 5 15:19 1 1 8 10:29

-> tabela - wersja do druku <-



-> terminarz wiosenny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:A KLASA - GR.4

Terminarz rozgrywek ligi: A KLASA - GR.4

RUNDA II



Kolejka: 12 w dniach 16-04-2011/17-04-2011

67KS Tyrowo- pauzuje w kolejce____-__-____-__
68GKS Iskra Smykówko- KS Iskra Narzym2011-04-1714:002 : 6
69KS Zamek II Kurzętnik- MKS Olimpia Kisielice2011-04-1713:000 : 5
70GKS Kormoran Ruszkowo- LZS Radomniak Radomno2011-04-1616:004 : 3
71GSZS Rybno- LZS Czarni Rudzienice2011-04-1714:00Iłowo2 : 2
72LZS Finishparkiet Mszanowo- GKS LZS II Wikielec2011-04-1616:003 : 2


Kolejka: 13 w dniach 23-04-2011/24-04-2011

73LZS Finishparkiet Mszanowo- pauzuje w kolejce____-__-____-__
74GSZS Rybno- GKS LZS II Wikielec2011-04-2313:00Frednowy2 : 1
75LZS Czarni Rudzienice- GKS Kormoran Ruszkowo2011-04-2316:000 : 1
76LZS Radomniak Radomno- KS Zamek II Kurzętnik2011-04-2314:00BRATIAN10 : 5
77GKS Iskra Smykówko- MKS Olimpia Kisielice2011-04-2314:002 : 3
78KS Iskra Narzym- KS Tyrowo2011-04-2315:004 : 2


Kolejka: 14 w dniach 30-04-2011/01-05-2011

79KS Iskra Narzym- pauzuje w kolejce____-__-____-__
80KS Tyrowo- MKS Olimpia Kisielice2011-05-0114:001 : 0
81GKS Iskra Smykówko- LZS Radomniak Radomno2011-05-0114:003 : 1
82KS Zamek II Kurzętnik- LZS Czarni Rudzienice2011-05-0113:000 : 2
83GKS Kormoran Ruszkowo- GKS LZS II Wikielec2011-04-3016:003 : 1
84GSZS Rybno- LZS Finishparkiet Mszanowo2011-05-0114:00Iłowo2 : 0


Kolejka: 15 w dniach 07-05-2011/08-05-2011

85GSZS Rybno- pauzuje w kolejce____-__-____-__
86LZS Finishparkiet Mszanowo- GKS Kormoran Ruszkowo2011-05-0716:001 : 1
87GKS LZS II Wikielec- KS Zamek II Kurzętnik2011-05-0814:00Frednowy2 : 2
88LZS Czarni Rudzienice- GKS Iskra Smykówko2011-05-0716:004 : 0
89LZS Radomniak Radomno- KS Tyrowo2011-05-0814:00BRATIAN2 : 2
90MKS Olimpia Kisielice- KS Iskra Narzym2011-05-0816:001 : 0


Kolejka: 16 w dniach 14-05-2011/15-05-2011

91MKS Olimpia Kisielice- pauzuje w kolejce____-__-____-__
92KS Iskra Narzym- LZS Radomniak Radomno2011-05-1515:003 : 1
93KS Tyrowo- LZS Czarni Rudzienice2011-05-1514:000 : 2
94GKS Iskra Smykówko- GKS LZS II Wikielec2011-05-1514:003 : 5
95KS Zamek II Kurzętnik- LZS Finishparkiet Mszanowo2011-05-1510:001 : 4
96GKS Kormoran Ruszkowo- GSZS Rybno2011-05-1416:003 : 4


Kolejka: 17 w dniach 21-05-2011/22-05-2011

97GKS Kormoran Ruszkowo- pauzuje w kolejce____-__-____-__
98GSZS Rybno- KS Zamek II Kurzętnik2011-05-2214:00Iłowo3 : 3
99LZS Finishparkiet Mszanowo- GKS Iskra Smykówko2011-05-2116:004 : 0
100GKS LZS II Wikielec- KS Tyrowo2011-05-2214:00Frednowy1 : 0
101LZS Czarni Rudzienice- KS Iskra Narzym2011-05-2116:000 : 4
102LZS Radomniak Radomno- MKS Olimpia Kisielice2011-05-2211:00BRATIAN4 : 1


Kolejka: 18 w dniach 28-05-2011/29-05-2011

103LZS Radomniak Radomno- pauzuje w kolejce____-__-____-__
104MKS Olimpia Kisielice- LZS Czarni Rudzienice2011-05-2916:000 : 0
105KS Iskra Narzym- GKS LZS II Wikielec2011-05-2915:004 : 2
106KS Tyrowo- LZS Finishparkiet Mszanowo2011-05-2914:002 : 2
107GKS Iskra Smykówko- GSZS Rybno2011-05-2914:005 : 3
108KS Zamek II Kurzętnik- GKS Kormoran Ruszkowo2011-05-2910:003 : 0 V


Kolejka: 19 w dniach 04-06-2011/05-06-2011

109KS Zamek II Kurzętnik- pauzuje w kolejce____-__-____-__
110GKS Kormoran Ruszkowo- GKS Iskra Smykówko2011-06-0416:004 : 0
111GSZS Rybno- KS Tyrowo2011-06-0514:00Iłowo1 : 2
112LZS Finishparkiet Mszanowo- KS Iskra Narzym2011-06-0416:000 : 4
113GKS LZS II Wikielec- MKS Olimpia Kisielice2011-06-0514:00Frednowy1 : 2
114LZS Czarni Rudzienice- LZS Radomniak Radomno2011-06-0416:002 : 2


Kolejka: 20 w dniach 11-06-2011/12-06-2011

115LZS Czarni Rudzienice- pauzuje w kolejce____-__-____-__
116LZS Radomniak Radomno- GKS LZS II Wikielec2011-06-1214:00BRATIAN3 : 1
117MKS Olimpia Kisielice- LZS Finishparkiet Mszanowo2011-06-1216:007 : 0
118KS Iskra Narzym- GSZS Rybno2011-06-1215:005 : 1
119KS Tyrowo- GKS Kormoran Ruszkowo2011-06-1214:002 : 2
120GKS Iskra Smykówko- KS Zamek II Kurzętnik2011-06-1214:001 : 1


Kolejka: 21 w dniach 18-06-2011/19-06-2011

121GKS Iskra Smykówko- pauzuje w kolejce____-__-____-__
122KS Zamek II Kurzętnik- KS Tyrowo2011-06-1914:000 : 4
123GKS Kormoran Ruszkowo- KS Iskra Narzym2011-06-1914:001 : 1
124GSZS Rybno- MKS Olimpia Kisielice2011-06-1914:00Lubawa (stadion Łazienkowski)0 : 2
125LZS Finishparkiet Mszanowo- LZS Radomniak Radomno2011-06-1914:003 : 1
126GKS LZS II Wikielec- LZS Czarni Rudzienice2011-06-1914:00Frednowy3 : 1


Kolejka: 22 w dniach 25-06-2011/26-06-2011

127GKS LZS II Wikielec- pauzuje w kolejce____-__-____-__
128LZS Czarni Rudzienice- LZS Finishparkiet Mszanowo2011-06-2614:006 : 2
129LZS Radomniak Radomno- GSZS Rybno2011-06-2614:00BRATIAN4 : 0
130MKS Olimpia Kisielice- GKS Kormoran Ruszkowo2011-06-2614:001 : 2
131KS Iskra Narzym- KS Zamek II Kurzętnik2011-06-2614:003 : 0
132KS Tyrowo- GKS Iskra Smykówko2011-06-2614:001 : 2



-> terminarz jesienny - wersja do druku <- Terminarz rozgrywek ligi:A Klasa - Gr.4

Terminarz rozgrywek ligi: A Klasa - Gr.4

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2010-08-21/2010-08-22

1KS Iskra Narzym - GKS Iskra Smykówko2010-08-2215:0012:1
2MKS Olimpia Kisielice - KS Zamek II Kurzętnik2010-08-2117:000:2
3LZS Radomniak Radomno - GKS Kormoran Ruszkowo2010-08-2214:005:0
4LZS Czarni Rudzienice - GSZS Rybno2010-08-2116:002:2
5GKS LZS II Wikielec - LZS Finishparkiet Mszanowo2010-08-2214:004:1


Kolejka: 2 w dniach 2010-08-29

6GSZS Rybno - GKS LZS II Wikielec2010-08-2914:00FREDNOWY2:4
7GKS Kormoran Ruszkowo - LZS Czarni Rudzienice2010-08-2914:004:5
8KS Zamek II Kurzętnik - LZS Radomniak Radomno2010-08-2914:001:0
9GKS Iskra Smykówko - MKS Olimpia Kisielice2010-08-2916:00KISIELICE0:3
10KS Tyrowo - KS Iskra Narzym2010-08-2914:002:0


Kolejka: 3 w dniach 2010-09-04/2010-09-05

11MKS Olimpia Kisielice - KS Tyrowo2010-09-0417:002:1
12LZS Radomniak Radomno - GKS Iskra Smykówko2010-09-0514:00Bratian5:3
13LZS Czarni Rudzienice - KS Zamek II Kurzętnik2010-09-0415:002:1
14GKS LZS II Wikielec - GKS Kormoran Ruszkowo2010-09-0514:004:2
15LZS Finishparkiet Mszanowo - GSZS Rybno2010-09-0416:001:4


Kolejka: 4 w dniach 2010-09-12

16GKS Kormoran Ruszkowo - LZS Finishparkiet Mszanowo2010-09-1214:001:0
17KS Zamek II Kurzętnik - GKS LZS II Wikielec2010-09-1214:001:0
18GKS Iskra Smykówko - LZS Czarni Rudzienice2010-09-1214:001:3
19KS Tyrowo - LZS Radomniak Radomno2010-09-1214:003:0
20KS Iskra Narzym - MKS Olimpia Kisielice2010-09-1215:001:1


Kolejka: 5 w dniach 2010-09-18/2010-09-19

21LZS Radomniak Radomno - KS Iskra Narzym2010-09-1914:00Bratian0:3
22LZS Czarni Rudzienice - KS Tyrowo2010-09-1816:002:0
23GKS LZS II Wikielec - GKS Iskra Smykówko2010-09-1914:004:2
24LZS Finishparkiet Mszanowo - KS Zamek II Kurzętnik2010-09-1816:001:1
25GSZS Rybno - GKS Kormoran Ruszkowo2010-09-1914:002:1


Kolejka: 6 w dniach 2010-09-25/2010-09-26

26KS Zamek II Kurzętnik - GSZS Rybno2010-09-2614:000:3
27GKS Iskra Smykówko - LZS Finishparkiet Mszanowo2010-09-2614:002:1
28KS Tyrowo - GKS LZS II Wikielec2010-09-2614:004:2
29KS Iskra Narzym - LZS Czarni Rudzienice2010-09-2615:000:3
30MKS Olimpia Kisielice - LZS Radomniak Radomno2010-09-2516:002:2


Kolejka: 7 w dniach 2010-10-02/2010-10-03

31LZS Czarni Rudzienice - MKS Olimpia Kisielice2010-10-0216:000:3
32GKS LZS II Wikielec - KS Iskra Narzym2010-10-0314:000:1
33LZS Finishparkiet Mszanowo - KS Tyrowo2010-10-0216:001:2
34GSZS Rybno - GKS Iskra Smykówko2010-10-0314:003:3
35GKS Kormoran Ruszkowo - KS Zamek II Kurzętnik2010-10-0314:000:2


Kolejka: 8 w dniach 2010-10-09/2010-10-10

36GKS Iskra Smykówko - GKS Kormoran Ruszkowo2010-10-1014:005:0
37KS Tyrowo - GSZS Rybno2010-10-1014:001:3
38KS Iskra Narzym - LZS Finishparkiet Mszanowo2010-10-1015:001:0
39MKS Olimpia Kisielice - GKS LZS II Wikielec2010-10-0915:001:0
40LZS Radomniak Radomno - LZS Czarni Rudzienice2010-10-1014:004:1


Kolejka: 9 w dniach 2010-10-16/2010-10-17

41GKS LZS II Wikielec - LZS Radomniak Radomno2010-10-1714:000:3
42LZS Finishparkiet Mszanowo - MKS Olimpia Kisielice2010-10-1616:001:3
43GSZS Rybno - KS Iskra Narzym2010-10-1714:001:3
44GKS Kormoran Ruszkowo - KS Tyrowo2010-10-1714:002:2
45KS Zamek II Kurzętnik - GKS Iskra Smykówko2010-10-1714:008:2


Kolejka: 10 w dniach 2010-10-23/2010-10-24

46KS Tyrowo - KS Zamek II Kurzętnik2010-10-2414:002:0
47KS Iskra Narzym - GKS Kormoran Ruszkowo2010-10-2415:002:0
48MKS Olimpia Kisielice - GSZS Rybno2010-10-2315:003:3
49LZS Radomniak Radomno - LZS Finishparkiet Mszanowo2010-10-2414:00Bratian3:0
50LZS Czarni Rudzienice - GKS LZS II Wikielec2010-10-2315:000:4


Kolejka: 11 w dniach 2010-10-30

51LZS Finishparkiet Mszanowo - LZS Czarni Rudzienice2010-10-3015:300:1
52GSZS Rybno - LZS Radomniak Radomno2010-10-3014:000:6
53GKS Kormoran Ruszkowo - MKS Olimpia Kisielice2010-10-3014:000:3
54KS Zamek II Kurzętnik - KS Iskra Narzym2010-10-3014:001:2
55GKS Iskra Smykówko - KS Tyrowo2010-10-3014:001:4
Wygenerowano w sekund: 0.04 3,466,618 Unikalnych wizyt